2737
2739
عنوان

درمان شپش

317 بازدید | 24 پست

سلام خوبین 

خواستم تجربمو درباره شپش در اختیارتون بزارم چون یک هفته ای شپش موهای دخترم رو درمان کردم که از دخترخالش افتاده بود رو سرش اونم از همسایشون گرفته بود الان فصلی هست که شپش خیلی زیاده و احتمالا کسی باشه سرچ بزنه درمان شپش خواستم ببینه من چطوری به لطف خدا خویش کردم خیلی سریع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرما

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2728
ناخوآگاه خارش گرفت کلم

دقیقااا

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
2738

من شبی که متوجه شدم زنگ زدم به یک دکتر پوست و‌مو‌تلفنی ویزیت شدم ایشون گفتن که شامپو پرمترین میخری میزنی هفته بعد بازم میزنی گفتن تمام اسباب بازی های بچه رو و پتو های اضافی کوسن ها چیزایی که نمیتونی بشوری دو هفته قرنطینه کن تو یه کمد تاریک که دست نمیزنید بهش تا اگه چیزی روشون هست بمیرن 

ملافه رو بالشی و... رو هم میشورین هرروز تا خوب بشه 

خیلی شپش زیاد شده امروز رفتم داروخانه یه خانمه اومد برا دخترش دارو بگیره میگف تمام راهها رو رفتم فایده نداشته تروخدا یه دارویی خب بدین اثر کنه بعد دکتر میگف رفته استخر والا از استخر رفتنم ترسیدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خانومه گف نه از نوه عمش گرفته گف اونا نگفتن مشکل دارن

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

سرکه و سس مایونز هم خوب جواب میده خیلی از این شامپو ها سمی و خطرناکن

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2706