2733
2734
عنوان

درد دل

201 بازدید | 30 پست

سام بچه ها برای اولین بار میخوام اینجا درد دل کنم شاید چون نمیتونم به هیچکس حرف دلمو بگم 

دیروز فهمیدم همسرم با دوست دختر دوران مجردیش تو واتس آپ چت کرده یعنی میگفت اشتباهی براش یه کلیپ فرستاده ولی من نمیتونم باور کنم 

الان داغونترینم 

همیشه وقتی اینجا تایپیک خیانت میدیدم میگفتم چرا سوال میپرسن مردی که خیانت کنه رو باید ترک کرد ولی الان که تو موقعیتش قرار گرفتم گیج گیجم

من هیچ وقت نمی بازم یا می برم یا تجربه میکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این مردا چشوووووووووووونه؟؟؟؟؟؟؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

عرض ادب دوست عزیزم

ای کاش جای دردُ دل کردن اینجا، حرف های دلتون رو روی کاغذ می نوشتید 

گاها ناخودآگاه برخی پست ها روی شما تاثیر منفی می زاره و مسیر زندگی تون رو بیشتر تغییر میده 

اگه تمام حرف هاتون رو روی کاغذ بنویسید و بعدش پاره کنید ، کمی از فشار روحی تون کاسته میشه ، بعدش راحت تر می تونید تصمیم بگیرید که چه کار کنید 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

اینو درک نمیکنم ک وقتی متاهل میشن ناموصا چرا باید شماره دوست دختر زمان دیو ... بودنشونو هنو تو گوشیشون نگه دارن تا انگشت بی صاحاب شدشون تلپی بخوره رو یه کلیپ کوفتی هیچ ، تازه انقد اشتباهیییییی بشههههه ک اون دکمه ارسال و هم اون انگشت بی صاحاب بخوره😒🔪

🖤 اکانت مورد نظر تعطیل شده 🖤
بگو حالا اگه اشتباهیم کلیپ فرستاده با فرستادی چرا دیگه چت کردین میدونم خیلی بده واقعا ولی منطقی باها ...

در واقع من ندیدم چت کرده باشن حتب کلیپم ندیدم ولی دیدم که اول لیست واتس آپش بود و صفحشون خالی بود

البته همسرم بجز من همیشه چت همه رو از گوشیش پاک میکنه 

و اون کلیپ خنده دارو برای هرکی فرستاده بود پاکش کرده بود

2738
عرض ادب دوست عزیزم ای کاش جای دردُ دل کردن اینجا، حرف های دلتون رو روی کاغذ می نوشتید  گاها ن ...

عرض ارادت

فکر کنم شما درست میگین

اینو درک نمیکنم ک وقتی متاهل میشن ناموصا چرا باید شماره دوست دختر زمان دیو ... بودنشونو هنو تو گوشیش ...

به اسم همکارش ذخیره کرده بود و چون گوشیشو عوض کرده میگفت مخاطبامو کپی کردم این اسمم اومده و من فکر کردم همکارمه 

امیدوارم به قلبتون آرامش برگرده و همینطور به زندگی تون  مانا باشید

زندگیمون که ظاهرا آرومه ولی قلبم آشوبه دیگه فکر نمیکنم هیچ چیز برای من مثل قبل بشه

ممنون از دعای خیرتون

امیدوارم انرژی مثبتش به خودتون برگرده

2706