2737
2739
عنوان

شوهر بچه ننه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 73 پست
خيلي غصه خوردم ديگه تقريباً بي حس شدم ولي گاهي وقتا خيلي ناراحت ميشم.دوباره سعي ميكنم فراموش كنم&nbs ...

خودت خونه داری ک پول داده ننش خونه بزرگ کنه؟ نگو ک مستاجری فقط🤕

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

منم فکر میکردم شوهرم بچه ننه هست

اما در برابر شوهر نی نی سایتی ها شاهه

البته مقدار ی وابستگی های مسخره ب مادزش داره ک با بدنیا اومدن پسرم بهتر شد 

ان شاءالله با بدنیا اومدن بچه دومم هنوزم بهتر بشه😁

البته مادرش در کل زن خوبیه

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي غصه خوردم ديگه تقريباً بي حس شدم ولي گاهي وقتا خيلي ناراحت ميشم.دوباره سعي ميكنم فراموش كنم&nbs ...

واقعا سخته من همسرم مادرشو دوس داره ولی بچه ننه نیس و پولشو از هر چیزی دوس داره ولی وقتی خودمه جایه شما میزارم خیلی عصبی میشم

خانوادش خوبی هاشو میبینن و تلافی میکنن بهش

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

منم شوهرم ذاتا بچه ننه و نسبت به خانواده بسیار دلسوز در حالی که اونا میخواستن،،سر به تن این نباشه،،،من اجازه ندادم رفت و آمد رو با برادرها و خواهرها کم کردم طوری که هر یکسال هم رو ببینن،،،پدرش شهرستان رفت و مادرش هم که فوت کرد وگرنه  جونش رو میداد به اونا درحالی که از دار دنیا هیچی نداشت

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2731

برادر شوهرم زنشو مجبور کرده با خانوادش تو یک خونه زندگی کنه دوتا برادر مجرد چند تا خواهر مجرد وفوق العاده بی فرهنگ داره که فقط بلدند به زنش ظلم کنن باهاش خیلی بد حرف میزنن انگار کلفتشونه برادر شوهرم محبت به همه روبلده الا به زنش چون مادر شوهرم خیلی وحشتناک بد اخلاق پر زبون رئیس خونه هیچکی بدون اجازه اون آب نمیخوره انگار تو عهد بوقند...

زدي تو خال  حرف دل منو زدي  مال من عوض نشده، برادراش فهميدن دنبال زندگيشونن  اين د ...

اخه خودمم به همین درد مبتلا هستم...حالا برادرهاش وضعشون خوبه ولی موردش پیش بیاد از این سواستفاده میکنند.. کسی شون کاری به کار کس دیکه نداره  فقط شوهر من عاشق و نگران همه شونه... چرا شوهر من مث بقیه نشد😢خواهرهاش که دیگه بی نهایت سواستفاده گرن

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
2740
اوایل همش دعوا میکردیم  هی من میگفتم مستقل شو میگفت مگه نیستیم  تو یه آپارتمانیم تا جایی ...

به خدا دو تا پاراگراف اولت عين حال و روز سه سال پيش منه، مامانه ميگفت لحظه سال تحويلم بايد خونه ما باشيد داداشاي ديگه اش نمي اومدن منو بازور و دعوا ميبرد اونجا..قربون صدقه هارو خواهرش ميره،از در كه وارد ميشد خواهرش وسط جمع هيييي  قربونت برم فداي داداشم بشم چطوري عشقم ميكرد آخر يروز از غصه اومدم خونه انقدر گريه كردم، خودمو زدم بهش گفتم بسه 😔زندگي نذاشتن برام هرروز اونجا هر تعطيلي بااينا هر جمعه بااينا بعد اصلاً تحويلمم نميگرفتن، زبونم لال كرونا اومد خوشحال شدم😢ريختشونو نبينم 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

ما خودمون خونه داريم ٢٠ سال ساخته 

داد مادرش اينا نوساز ٩٠ متري خريدن بچه هاي داداشاش جمع ميشن جا شن تو خونه 

خونه مادرش اينا ٤٥ متر بود 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

عزيزم چه عكس پروفايل زيبايي داري دلم گرفته بود، ديدم عكس شمارو دلم باز شد 

عكس مادر فرزندي🌹

ما خودمون خونه داريم ٢٠ سال ساخته  داد مادرش اينا نوساز ٩٠ متري خريدن بچه هاي داداشاش جمع ميشن ...

ای وای من. عجب کم عقله بگو خو پولتو نگه دار طلایی زمینی چیزی بخر واسه ی آینده ی خودت و بچه ها اخه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
منم فکر میکردم شوهرم بچه ننه هست اما در برابر شوهر نی نی سایتی ها شاهه البته مقدار ی وابستگی های م ...

منم فكر كنم بابچه ياد ميگيرن خودشون مرد شدن 

اينجوري فكر ميكنن هنوز بچه هستن نه؟