2737
2739

تو پیج دکتر سرمدی بود از زمستون امسال شروع میشه تا زمستون سال بعد!!!!!عموم مردم میره واسه زمستون سال بعد !!!

اخه این چجور برنامه ریزی کردنه واسه واکسیناسیون تا زمستون سال بعد ملت طاقت ندارن نمیشینن تو خونه که تازه تا زمستون سال بعد ۹۸تا جهش تازه هم زده اه اعصابم خرد شده 😭😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم

هن😐

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره والا. بعد مگه ما چندنفر جمعیتمون بالای ۶۵ساله که انقدر واکسیناسیون شون طول میکشه.  تازه سری ...

به خدا به بچه ۵ساله داده بودن بهتر برنامه ریزی میکرد تو کشورهای دیگه روزی ۱۰۰۰۰۰تا تزریق میکنن مگه اینا نمیتونن اخه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2738

من واکسن ایرانی نمی زنم، اینقدر با دوتا ماسک و الکل سر میکنم تا خارجی و مورد تائید بهداشت جهانی بیاد

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2706