2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه وقتی به کسی میگی غذا بگو همه غذایه برنجی میگن انگا۵یا۶تا خورشته که حفظ کردیم فقط اونارو میگیم غذاهای محلیتونو بگین درس کنیم فقط برنج نمیشه که تنوع بدین ماهم یاد بگیریم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2740
چه وقتی به کسی میگی غذا بگو همه غذایه برنجی میگن انگا۵یا۶تا خورشته که حفظ کردیم فقط اونارو میگیم غذا ...

میرزاقاسمی ،باقالی خورشت ،مرغ ترش ،خورشت الو قیصی ، کباب ترش گمجه کباب ،،،سیر قلیه، فسنجون اردک ، ترش تره ،لونگی 

من چند روز پیش آبگوشت کشک اراکی درست کردم عالی بود

میشه بگی چجوری درس کردین🙏🙏🙏

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود