2733
2734
میرزاقاسمی ،باقالی خورشت ،مرغ ترش ،خورشت الو قیصی ، کباب ترش گمجه کباب ،،،سیر قلیه، فسنجون اردک ، تر ...

سیر قلیه و لونگی چیه میشه بگین چجوری درس میشه🙏🙏🌹

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره تو چند تا تاپیک قبلم یکی توضیح داد، همون آبگوشت هست فقط کشک و بادمجان داره توش 

بجای رب کشک میریزین گوشت و پیاز و سیب زمینی با نخود و بادمجون

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
آره کشک رو تو مراحل آخر بریز، سیب زمینی هم ندارن ، لوبیا و نخود و گوشت، کشک و بادمجون

مرسی حتما برا شام درس میکنم🙏سپاس

2740
عزیزم کباب تابه ای چطوری بهم میگی ؟

پیاز رنده کن آبش بگیر با چرخ کرده و ادویه های دلخواهات ترکیب کن ورز بده بزار چند ساعت تو یخچال بمونه تا مزه دار بشه . بعد تو اندازه هایی که دوست داری درست کن بچین تو مایتابه در دار . بزار رو شعله کم بدون روغن تا گوشت اب بندازه و ابش بره بعد روغن بریز سرخ کن جمع کن گوجه بریز سرخ کن یکم آبلیمو بریز . گوجه ها رو جمع کردی . رب تو روغن تفت بده ی لیوان اب بریز با یکم نمک . کباب بریز توی آبش تا کامل پخته بشه و سس هم آماده بشه . خیلی هم خوشمزه میشه ما اینطوری درست میکنیم بعضی ها سس درست نمیکنن که به نظرم خشک میشه غذا