2733
2734

نمیدونم منظورت اینه یا نه ولی من بچه بودم خوردم زمین دندون جلوییم اندازه یه برنج شکست 

۱۸سالگی رفتم دکی درست کرد و گفت چیز سفت گاز نزن هویج و سیب و اینا که من البته اوایل فقط رعایت کردم و هیچگونه مشکلی ندارم

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاخره دندون مصنوعی اذیت داره ولی وقتی مجبوری چاره ای نیست گلم انشالله بعدا پول دستت میاد ایمپلنت میکنی چرا از الان دندونای پایینت کشیدی عزیزم کاش دندونات نگه میداشتی

اگه جای خوب دندون بذاری یکم اولش سخت بعدا عادت میکنی مامان من که الان عادت کرده 

2731

سلام،من دندانساز تحصیلکرده ام،نه تجربی،

گیر دندان مصنوعی بستگی به شکل لثه هاتون هم داره،اینکه تا چه حد صاف شده باشه،هر چقدر دیرتر اقدام به ساخت دندان کنید لثه صاف تر میشه

برای گیر کار دو تا سیم ارتودنسی روی آخرین دندان خودتون گذاشته میشه.

اولش سخته،زدگی لثه ممکنه داشته باشه،یا فکر کنید تکون میخوره ولی بعداً طوری عادت می کنید که متوجه نمی‌شید تو دهانتون هست

اگر اصلا گیر نداشت،یه چسب هم هست که البته باید هر یکی دو روز تجدید بشه

2738
سلام،من دندانساز تحصیلکرده ام،نه تجربی، گیر دندان مصنوعی بستگی به شکل لثه هاتون هم داره،اینکه تا چه ...

خدا خیرتون بده جواب دادین ممنونم 😍😍😍

سلام،من دندانساز تحصیلکرده ام،نه تجربی، گیر دندان مصنوعی بستگی به شکل لثه هاتون هم داره،اینکه تا چه ...

سلام میشه به جای گیره فلزی از چی استفاده کرد من دوتا دارم چون به این گیره ها وصله موقع خنده آبروم می‌ره معلومه چکار کنم بنظرتون