2737
2734

سلام دوستان

میگم اینکه آدم قبل پریود همش میخواد بخوری بنظر شما مفیده؟؟یا باید مقاومت کرد و نخورد؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما هر چی دلت میگه انجام بده😁

دلم میگفت بخور خوردم ولی برام سواله که حکمتش چیه؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

یه دلم میگه بخور بخور

یه دلم میگه نخور نخور...😂

من قبل پریود وتو پریود خیلی بی اشتهام

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

حکمتش اینه که حداقل جون میگیری 

من دهنم قفل میشه هم قبل پریود هم وقتی هستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
به اندازه و چیزای مقوی بخور 

من رژیم دارم و چند روزه هی از دستم در میره یهو یه چیزایی رو خیلی میخورم بعد مجبور میشم گشنگی بکشم که رژیمم بهم نخوره

میخوام بدونم واقعا لازمه که بیشتر از قبل بخورم و مخصوصا اشتها زیاد میشه که بیشتر بخوریم؟؟

بدن میکشه 

طبیعیه 

من خودم عین ......... همش دلم کاکایو وشکلات وشیرینی میطلبه 

ولی روزهای دیگه اصلا دلم نمیخواد ومیلی ندارم

همش هورمونیه 

درضمن قرص فولیک وفروس از اول پری...بخور تا پایان پری...

قرص آهن وخون سازه بهد ناهار

یه دلم میگه بخور بخور یه دلم میگه نخور نخور...😂 من قبل پریود وتو پریود خیلی بی اشتهام

ولی هم من و هم دوستم قبل پریود کاملا گشنه ایم ینی هر چی بیاری نه نمیگم:|

حکمتش اینه که حداقل جون میگیری  من دهنم قفل میشه هم قبل پریود هم وقتی هستم

یعنی هر کس یه جوره؟؟من فکر میکردم خیلیا مثل منن من وقتی پریود میشم اشتهام کمتره

یعنی هر کس یه جوره؟؟من فکر میکردم خیلیا مثل منن من وقتی پریود میشم اشتهام کمتره

من همیشه بعد پریود اشتها دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
ولی هم من و هم دوستم قبل پریود کاملا گشنه ایم ینی هر چی بیاری نه نمیگم:|

فکرکنم بعضیا اینجورین،بعضیا برعکس،اگه لاغری که بخور نوش جونت.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706