2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم کشورید؟

درپناه حق

امیدوارم کج و کوله نشید بعدش

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
هنوز نزده حس ميكنم مريض شدم

خدا نکنه, بد به دلت راه نده, ضروریه الان بزنی? اگه ماسک برات سخت نیست یه مدت وایستا, آخه فایزر هم بالا پایین خیلی داره

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪

برادرشوهرام هم زدن 

منم الان نزنم يك ماه ديگ بايد دنبال واكسن بدوم همه دنبالشننميتونن فعلا بزنن من بخاطر اينكه دانشجو بودم و تو بيمارستان ميتونم الان بزنم ماه ديگه تموم ميشه ديگه اعتبار ندارم

ميتونستم ماه قبل بزنم هي طولش دادم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738

فقط میتونم بگم خوش به حالت

انشاالله قسمت ما هم بشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
یعنی داوطلب شدی برای این واکسن ؟؟ اول عوارضشو از سایتای خودشون بخون با اطلاعات کامل برو 

همه دكتر پرستارا و كاركناي بيمارستان زدن اگه بد و خطرناك باشه كه نميان  جمعيت تحصيلكرده شون رو بيمار كنن

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
نه امريكام

خخخخخخخخخ

منو بگو گفتم از کی تا حالا ایران اینقدر سرعت پیدا کرده کاراشون😂😂😂😂😂

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2706