2733
2734

اینکه دختر پسر موقع ازدواج خونه ای که قراره توش زندگی کنند با هم بخرن یا باهم اجاره کنند هزینه‌های زندگی پنجاه پنجاه باشه جهیزیه را با هم تهیه کنند هزینه های زندگی طور مساوی تقسیم بشه هر کدوم نصف هزینه های زندگی مشترک رو هر ماه بریزیم تو حساب مشترک ، کارای خونه رو به طور مساوی تقسیم کنن،مهریه ای درکار نباشد ، دختر انتظار طلا نداشته باشه،به دختر حق طلاق کار و تحصیل داده بشه و در صورت جدایی زن نیمی از اموالش رو به مرد بده و مرد نیمی از اموال رو به زن بده 

تعداد رای : 491
نظرسنجی
آره حقوق و مسئولیت‌های زن و مرد باید برابر باشد
291
59%
موافق نیستم عاقلانه نیست
200
40%
Future assistant professor

من موافق هیچ قول و قراری نیستم نه اینکه بگن عروسی کلا با مرد نه که بگن نصف نصف

هر کی هر جایی هر چی در توان داشت بزاره وسط

زندگی رو وقتی باهم میسازن قشنگه نه ک زن فقط مصرف کننده باشه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اینا خوبه همش ولی نه برای مملکت ما 

اینا برای دنیایی خوبه که زن بعد از طلاق میتونه توش زندگو عادی داشته باشه! میتونه به راحتی ازدواج دوم بکنه یا به راحتی تنها زندگی کنه! جایی که همه به زن مطلقه بعنوان طعمه نگاه نمیکنن!!!!

منظورم اینه که اینجا چی مردوزن باهم برابره که بخوایم تو ازدواج برابرشون کنیم? 

فرصت تحصیلشون? فرصت شغلیشون? قوانین طلاق? قوانین ارث? قوانین شهادت؟؟؟

هیچ برابریی در کار نیست 

زن و مرد روحیه های متفاوتی دارن و البته میشه توافقاتی صورت داد

مرد برا بیرون از خونه و زن برا داخل خونه ساخته شده(البته مخالف کار بیرون برا زن نیستم،  طبیعتا زن و مرد رو گفتم)

مرد باید تو کار خونه در حد توان کمک کنه

هزینه ها با مرده

مشکل جهیزیه و ... بیشتر از توقعات زیاده

حق طلاق با خانم باشه مسئولیتی پیش میاد مثلا زنها معمولا صبرشون کمتره

تحصیل هم اگه به زندگی مشترک ضربه نزنه خیلی خوبه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
اینا خوبه همش ولی نه برای مملکت ما  اینا برای دنیایی خوبه که زن بعد از طلاق میتونه توش زندگو ع ...

درسته ولی بعضی از مردم میگن اینا همه بهانه است وگرنه دیه و ارث چه ربطی به مهریه داره 

فرصت های تحصیلی هم قبول کنیم برابره

Future assistant professor
2706