2733
2739
عنوان

داخل جیب همسرم تریاک پیدا کردم

9251 بازدید | 323 پست

سلام دوستان من دو ماهه زندگی مشترکم رو شروع کردم و امشب داخل جیب همسرم مقداری تریاک پیدا کردم.من اشنایی زیادی با تریاک ندارم میخواستم بدونم چقدر باید موضوع رو جدی بگیرم و چه برخوردی باهاش بکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😬

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
2738

عزیزم اصلا نمیدونم چی بگم،حس خیلی خیلی بدیه ولی به باید خیلی جدی بگیری،اینم بگم صدردرصد بهش بگی منکر میشه ومیگه مال خودم نیست و...

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

فقط میتونم بگم بدبختی خاله من با ادم تریاکی زندگی میکنه 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
تریاکه رو خالی کن توش نمک بریز😐 شرمنده در همین حد بلد بودم

خب چه فایده ای داره؟ تریاک قهوه ایه.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
چ ریلکسی. لواشک ک پیدا نکردی.به کف گیر بردار برو سر وقتش ببینم جریانش چیه

اولش فکر کردم لواشکه. تو نت خوندم مشخصاتشو دیدم بله تریاکه. خب الان خوابه. اگه داد و بیداد کنم میگه باشه نمیکشم بعد مخفیانه میکشه.غیر اینه؟

2706