2737
2734

سلام دوستان، لطفا بگید دخترم انحراف داره چشمش، برم دکتر یا صبر کنم سه ماهشه، نگرانم

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالا که نداره چون زوده واس تشخیص بازم زود ببر هرچی زودتر بهتر

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738

بچه جاری منم داشت دکتر گفت صبر کنید 5سالش بشه بعد عمل میکنه

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
دختراون هنوزخیلی کوچولوعه عادیه منم تا۶ماهگی گیرمیدادم به بچم الان دوسالشه هیچیش نیست

منم کلا همش در حال ایراد پیدا کردن از پسرم هستم😑😑

من تا ۹ ماهگی همش فکر میکردم چشماش انحراف داره

بچه ها تا چندماهگی چشاشون ی طوریه انگار لوچن😁😁بعد خوب میشه الکی نگران نشو..خداحفظش کنه واست

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
منم کلا همش در حال ایراد پیدا کردن از پسرم هستم😑😑 من تا ۹ ماهگی همش فکر میکردم چشماش انحراف داره

به شوهرم هفته ی پیش میگفتم گفت بخدامن ازدست توآخرش دیوونه میشم هرچن وقت یه باریه عیبی روبچه  میذاری🤕

2706