2733
2739
عنوان

بیاید قضیه مرگ مشکوک یکی ازفامیلاموتعریف کنم براتون ⁦

| مشاهده متن کامل بحث + 3849 بازدید | 120 پست
[QUOTE=173987222]بعد زنش گفته ساعت ده شب تموم کرده .مهران گفته ۶غروب مرده [/QUOحرفاشون یکی نیس ...

ایشالا همه چیز معلوم بشه 

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش
[QUOTE=173987222]بعد زنش گفته ساعت ده شب تموم کرده .مهران گفته ۶غروب مرده [/QUOحرفاشون یکی نیس ...

سعید خونه مادر زنش زندگی می کرده 

از مادرش پول خواسته یا مادر زنش 

مهران پسر خاله سعید بوده یا پسر خاله زنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من حسمو بگم کامل با خوندن این چیزی که گفتی 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
سعید خونه مادر زنش زندگی می کرده  از مادرش پول خواسته یا مادر زنش  مهران پسر خاله سعید ب ...

بله سعید ومادرزنش باهم زندگی میکردن چون زنش تک فرزند بود میگفت من باید پیش مامانم باشم این سه سال کنارهم بودن .پول هم ازمادرخودش خواسته مهرانم پسردایی سعیدبوده .اگه گفتم پسرخاله حتمااشتباه کردم پسرداییشه 

2738
بله سعید ومادرزنش باهم زندگی میکردن چون زنش تک فرزند بود میگفت من باید پیش مامانم باشم این سه سال کن ...

فقط یه چیز برام عجیب سعید خودش داماد سرخونه بوده پیش مادر زن زندگی می کرده چه طور پسر داییش روش شده بیاره اونجا نگه داره برا ترک 

والا من ایده ای ندارم ک داستان شاید چجور بوده ولی خدا همه رو عاقبت بخیر کنه. اگه اینطور ک خودت گفتی باشه، طفلی سعید ک لحظات اخر زندگیش خیانت شریک زندگیش رو دید، و طفلی قاتل که حالا ی عمر باید با عذاب وجدان زندگی کنه. خدا همه رو عاقبت بخیر کنه

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
والا من ایده ای ندارم ک داستان شاید چجور بوده ولی خدا همه رو عاقبت بخیر کنه. اگه اینطور ک خودت گفتی ...

قاتل طفلی داره دیگه ! اگه حرفشون درست بوده نمک ب حروم بوده 

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش

سعید شک کرده ب زنش و مهران بی خبر اومده خونه مهران رو دیده با زنه درگیر شدن زمانی که درگیر شده مهران سرشو زده تو ستون و قرص ترامادون هم با آب هل کردن ریختن تو حلقش زمانی که بی هوش بوده گذاشتنش سر جاش مرده 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

مادر دختره هم از همه چیز با خبره

2706