2737
2734

ما تو خانوادمون ماشالا ۴نفریم 

مامانم خواب خوب  که تعبیرش به نی نی میشه دیده

میگه اونشب برات دعا کردم خوابیدم این خواب رو دیدم 

آرزوشه من بچه دار بشم ولی هروقت خواب میبینه دیگران بچه دار میشن 

من ای وی اف کردم..حتی کسایی ک خبر نداشتنم خواب میدین من بچه دارم..ولی ازمایشم منفی شد😭😭😭😭

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ای وی اف کردم..حتی کسایی ک خبر نداشتنم خواب میدین من بچه دارم..ولی ازمایشم منفی شد😭😭😭😭

واای اره ،منم ای یو ای کردم خاله ام مامانم دوستم همه برام خواب دیدن ولی منفی شد ،اونا که خبر نداشتن واسم خیلی سوال بود😐😐

هر چیز که در جستن آنی آنی!
واای اره ،منم ای یو ای کردم خاله ام مامانم دوستم همه برام خواب دیدن ولی منفی شد ،اونا که خبر نداشتن ...

کلا خدا اون ماه از همه طرف امید میده بعد ک قشنگ میگی دیگه بااین همه خواب وتعبیرهاش حاملم..بعد کل امیدتو باازمایش منفی پرپر میکنه😭😭

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
گفت از صب تا شب برات دعا کردم شب این خواب رو دیدم  اما اصلا شانس ندارم همیشه خبر بارداری بقیه ...

دیر نشده هنوز😁

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738
کلا خدا اون ماه از همه طرف امید میده بعد ک قشنگ میگی دیگه بااین همه خواب وتعبیرهاش حاملم..بعد کل امی ...

من شوهرم اصرار داره ای وی اف کنیم من راضی نمیشم واقعا نمیکشم انقدر استرسش زیاده،خدا بهت کمک کنه،انشالله به زودی طبیعی باردار بشی عزیزم

هر چیز که در جستن آنی آنی!
من شوهرم اصرار داره ای وی اف کنیم من راضی نمیشم واقعا نمیکشم انقدر استرسش زیاده،خدا بهت کمک کنه،انشا ...

ممنون عزیزم..انشاءالله شماهم♥️