2733
2734
عنوان

شنگول منگول، بیا برا عروسی داداشت یه لباس خوب پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2308 بازدید | 145 پست

قربون دستتون واس منم ی لباس پیدامیکنین  من ازین ست خیییلی خوشم میاد کسی جایی ندیده 

https://uupload.ir/files/url1_screenshot_2021-01-23-02-24-29.png

آراام باش.... هیـــــچ چیز ارزش ایـــن همه دلــهره را ندارد.... اکنون سال1499 است...... و ما دیگر نیستیم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباسش سن بالاس

ب نظرم اون لباس طلایی ک خودش گذاشته بود خیلی خوشگل بود ومناسب سنش

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728

اخه ما که ندیدیمش باید مثلا بگه قدش چنده؟

وزنش چنده؟

بیبی فیس ع یا نه؟

صورتش بیشتر از سنش هست یا نه؟

بیشتر چه مدل لباس هایی میپوشه؟

کوتاه؟

بلند؟

ساده یا جینگیلی

تا بتونیم براش پیدا کنیم

تو که انقد مهربونی یه مارک گوشتکوب برقی حوبم به من معرفی کن😂

گوشتکوب برقی خودم فیک بود، نوشته هاش با آب پاک شد ولی خوب بود، هرچی بخری خوبه 😂

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
و قیمتش اصلا نسبت به خود لباس نمیارزه با ۱ تومن میشه لباسای خیلس قشنگ تری گرفت

والا همه چی خیلی گرون شداین مزونه عوضش دوختش تمیزه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
این نیست اینه @شنگولومنگولم

نه..درست تگ کرده ک

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
شما اینارو تو تولداتون می‌پوشید؟ خیلی مایه دارید

كاري با قيمتش ندارم اصلا 

مدل اين پيراهن بنظرم بيشتر بدرد اون مجالس ميخوره عزيزم 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم