2733
2739

چند وقت هست اذیتم. می دونم بخاطر این هست که عشقی توو زندگیم نیست، ناخواسته فکرم و قلبم کشیده میشه سمت یه عشق اشتباهی که زجرم داد و می دونم نزدیک شدن بهش به قیمت نابودی روح و روانم تموم میشه.

قصه اش رو نوشتم، دوست داشتید بخوانید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5743462/ماجرای-عاشق-شدنمگزارش-نزنید-خواهشا?postId=173609322

می دونم آدم بی ارزشی هست حداقل برای دنیای من، چون بهم دروغ می گفت...

می دونم آدم بی لیاقتی هست چون حتی به دوستی صادقانه دوستانش خیانت می کنه...

می دونم ارزشم خیلی بیشتر از اونی هست که بازیگر رهگذر زندگی این آدم خودخواه باشم...

اما تنهایی و دلتنگی بهم فشار میاره و احساس می کنم مهره مار داره و من رو می کشه سمت فکر و خیال خودش تا یادم بیاد چقدر حسرت خوردم، سوختم، غصه خوردم وقتی فهمیدم دنیای من زیر دروغ های بزرگ این آدم نابود و نیست شد...

قلبم از تنهایی و درد بهم فشرده میشه، اگر می توانید برام حمد بخوونید، آرام و محکمم می کنه، آرام و صبورم می کنه و منم در مقابل برای شما می خوونم... خیلی دلتنگم، خیلی غمگینم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اینا یه خاطر اینه به زندگی عادیت ادامه نمیدی با افراد جدید ملاقات نمیکنی یه جورایی افسرده ای مگرنه شک‌نکن دلت اصلا براش تنگ نشده یه نوع وابستگی غیر سالمه 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

خوندم عزیزم

انشالله دلت آروم بشه🙏🙏🙏

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706