2737
2734

مثلا اونی ک با شوهرم بود بشدت سفید بود و من گندمی ام.... همش خودخوری میکنم ک اگگگگع سفیدپوست میبودم بهم خیانت نمیشد😢😢😢

شاید مسخره بنظر بیا ولی تروخدا ی راهکار بهم بدین انقد عذاب نکشممم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اصلا تو اگر عالي هم باشي عالي تر وجود داره 

اصلا زيبايي سليقه ايه 

چقدددد تو دنيا از شوهرت قشنگتر و سرتر هست؟اينا دليل خيانت ميشه اخه?

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2731

عیب رو خودت نذار عزیزم مردی که پاک باشه با همه چیز زنش کنار میاد. و مردی که هوسباز باشه حوری هم زنش باشه بازم چشمش دنبال غاز همسایه اس 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ذات شوهرت خرابه دلبندم ربطی به سفیدی و سبزه بودن نداره از این فکرا نکن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738

خیانکار عوض نمیشه مگر طی شروطی که خودت بخونشون. حرف روانشناس ها اینه. حالا خود دانی.

حالا سبزه بودی می گفتی کاش سفید بودم.

تنوع طلبه مگه تو آفتاب پرست باشی که شوهرت به پات بمونه جونم.  

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

تو یک انسان با ارادع ای شوهرت آدم ضعیفی خودتو سرزنش نکن 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

منم تجربه دارم تجربه خيانت البته جدا شدم از شوهرم

من نميگم جدا شو هرجور خودت ميدوني

ولي اينو بدون خيانت شوهر هيچ ربطي به قيافه تو نداره.

تا جايي كه ميتوني اعتماد به نفس داشته باش مغرور باش و اصلا جلو شوهرت نگو زشتم فلان،

مردا از زنايي كه اعتماد به نفس ندارن متنفرن

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...

هیچ ربطی ب رنگ پوستت نداره..  مردی ک بخاد خیانت کنه  بهترین هم باشی  بازم خیانت میکنه.. خودتو عذاب نده بخاطر چیزی ک هستی. مثلا شوهرت خیلی بی عیب و ایراده ؟؟ بنظرم اگ میخای باهاش بمونی خیلی محکم کاری کن.. ک باز تکرار نکنه

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2706