2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید رک میگم نگران شدم کمی  حالت عادی بیرون نمیاد شبیه جوش چرکی ک میتونی روی سینه رو فشار بدی ...

اره همونه

پریوداتم‌عقب‌میافته؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2731
از کجا بفهمم دارم  علائم داره ؟

نه دیگه باید با دست معاینه کنی اگه بلدی یا بری ماما معاینه کنه  اگه چیزی بود بری سونوگرافی ارثی بودنم مثلا اگه خاله ای مامانی عممه ای کسی سینش کیست یا فیبرم داره یا رحمش یعنی شما هم زمینه اش رو داری مصرف رازیانه باید حتما با نظر پزشک طب سنتی باشه 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
خب وایستا ی جا 😂😂

سر گیجه گرفتم😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2738
قربونت   کلا اعصابا همه ضعیف شده درکت میکنم گلم ببخش اینطوری گفتم ولی صبروتحملتو ببربالا توه ...

نه عزیزم اشکال نداره😊عصبی نمیشم ولی بیشتر وقتی میبینم بازارگرمی میکنن به خاطر یه عکس که اونم دیشب یه بار گذاشته بود،واقعا تعجب میکنم! یعنی انقدر نظرات بقیه در مورد خوشگل یا زشت بودنمون مهمه!!!!

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...