2733
2734

من قبلااصلاترسونبودم .اماچندباردعاپیداکردم توخونم و فال گرفتم ک گفت طلسم جدایی گرفتن برات وباید باطلش کنی وهمزادم داری رفتیم پیش دعانویس ک مثلادعاداد گفت تایه ماه ایناروانجام بدید بعددوباره بیایید پیشم ازوقتی گفت همزادداری خیلی میترسم دست خودم نیست ازاینورم دعاهاروک انجام میدم یجوریه حالم الان یک ماه شده. فقط یه دعاک باید حل شه تواب و تا ۷روزبخورم مونده انجام بدم .میگم دیگه انجام ندم وپیش دعانویسم نرم م ب خداتوکل کنم دیگه نرم پیش دعانویس و این دعام انجام ندم چون هرشب ک ازش میخورم حالم یجوری میشه نظرشماچیه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببین تو که دعا پیدا کردی خودت روحی فهمیدی؟از منم دعای جدایی داده بودن خودم دیگه داشتم دیوونه میشدم حتی تو تنهایی حس میکردم یکی بهم خیره شده باطل کردم ولی مراحلشو زن داییم انجام داد زنه گفت باطل شده و واقعا هم شد

2738
نخور! معلوم نيست چيه ببخشيد اين افراد به كسي ديدي نگن ههزاد نداري! توكل كن به هدا

همون چون من قبلش اصن نمی‌ترسیدم فقط بعضی وقتاباشوهرم بی دلیل بحثمون میشد تافالگیره گفت طلسمت کردن وهمزا م داری اگه باطل نکنی هم جدامیشین هم اون همزاد اذیتت می‌کنه الان دیگه میترسم ازتنهایی

خداروشکرک باطل شده عزیزم .من خیلی میترسم.

نه گلم ترست طبیعیه ولی من زندگیم داشت از هم میپاشید خداروشکر که باطل شد .از همزادم نترس من خیلی علائم همزادو داشتم ولی هر چی پرسیدم گفت نداری الانم حس میکنم دارم همزاد جوری نیست که بترسونتت و فلان فقط باعث بعضی مشکلات میشه

عزیزم همزادو اینا وجود دارن زیرش نمیزنم اما شماحسش کردی مثلا کسی کنارتون شب میخوابع یا کاراتون زیادگره افتاده یا زیادچیزایع سخت اسون میشه یا دلت ازکسی میگیره بلاسرش میادچون ب منم گفتع بودن من میدونستم امابا من کاری نداره اصلادعاایناچرتن اگ قبولشون نداشته باشی چیزی نمیشع ی دعایی هست برا باطل کردن دعایاطلسم توگوگل سرچ کن میاد اونو هروقت فکرکردی سنگین شذی بخود مثلع من همین عشقم اون دعانویسا اینقدرادم مثلع منو شمادر روز پیششون میرن میان ماتادهن واکردیم میگن اره فلانه .....

اون دعاهارم ک گرفتی اب روان بندازبرع بزارسنگینی اونم نیوفته رو زندگیت ی مرغ کاملا سیاه سربزن نیت کن بده بیرون ی چشم نظربالا درورودیت وصل کن هروقتم دیدی داری اذیت میشی گوهه سگ بروتوحیاط دودکن حالاگوه سگ پیداکردنش سخت همین🤣

اولین بارته واسه منم یکی فال گرفت شیاد بود تا صب خابم نبرد😂

خخخخ .فالگیره بیشترحرفاش درست بود آخه کل فامیلامون پیشش فال گرفتن ولی ازوقتی دعاگرفتم اون دعانویسم بدترجوداد ک اره جفتتون همزاد دارید الان میترسم میگم دیگه ادامه ندم

2706