2737
2734

من سه تا خواهر شوهر دارم که همشون مطلقه هستن حتی مادر شوهرم الان چند سالیه که خواهر شوهر بزرگم که تو سن کم ازدواج کرده و طلاق گرفته بعد از ازدواج منو شوهرم یه دعوا راه انداخت تا خودشو مادرش اینا مستقل بشن از وقتی مادر شوهرم هم جدا شد خرج اونا رو میده و یه جورایی آقا بالاسر اوناست  وخیلی پاچه پاره و بی چاکو دهنه حتی زیر پای اونیکی خواهرش نشستو طلاق اونم گرفت الان اینا تو یه ساختمون زندگی میکنن و مادر شوهر بدبخت منم افتاده دست اینا البته این وسط چه دعواها که نکردن با ما که فقط خدا میدونه ومنو همسرم همشون رو سپردیم به خدا ولی الان چند ساله که من دیگه نه دخالت میکنم تو کاراشون نه حرفی میزنم ولی این اواخر هر وقت ما رو میبینه میگه  من بچهای داداشم رو تا وقتی دوست دارم که داداشم هست یا زناشون رو به خاطر داداشم دوست دارم ....منم دیگه کفری شدم ازین حرفش چون باز دوباره امروزم پست تلفن به شوهرم میگفت الان این حرکت یعنی چی ؟ به نظرتون در جوابش من چی بگم که این حرفو دیگه تکرار نکنه؟؟؟؟اصلا مگه منو بچم به دوست داشتن خواهر شوهر و عمه محتاجیم که اینحوری میکنه ؟؟؟

لطفا حسود نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو باز تو خوبی؟من خواهر شوهرمو همین الانشم دوس ندارم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.