2733
2734
عنوان

به نظرتون بااینجورادماچه کنم؟

75 بازدید | 6 پست

اولا ناراحت میشدم

الان دیگه حس میکنم ادماواقعاترسناک شدن 

من ۹سالی هست ازدواج کردم

همسرم مردخوبیه تحصیل کرده ومهربون و...

ماسرمون توکار خودمونه هیچ پیجی ام نداریم

توواتس اپم عکس نذاشتیم ازهیچیمون کلا خیلی ام باکسی رفت وامدی نداریم چون توشهرغریبیم 

اما...مثلادوستام هرکدوم به نحوی بارفتارزشت کات شدن مثلادوستم میگفت واچی داری که طرف ازهمه فاصله گرفته به خاطرتو 

مردم بابخل وکینه باهام حرف میزنن اخه یعنی چی دوست داشتین بدبخت بودم؟الان زندگی من به شماچه؟

فامیلمون اونقدرررر تابلوحسادت میکرد که مادرخودش گفت بهش وا چته اصلابه توچه

همسایمون میگفت خوبه والا شوهرت خوب دورته (تره بارخریدکردیم شوهرم دم اسانسورمیوردشون همسایمون دید یه کیسه داددستم گفت اینوکه دیگه میتونی بلندکنی....شوکه شدم اخه به توچه)

باورمیکنید ده ها نفراین جمله رو گفتن؟(چی داری مگه؟؟؟؟؟)))))

زن داداشم دعواااا راه انداخته چراشوهرش براش بندکفشاشومیبنده خوب به شماهاچه 

هرکی ۴بارباهام رفت وامد کنه میشه دشمنم 

مایه زندگیه ساده داریم ولی بامحبت واروم

واقعاملت دوست دارن بدبختیه ادموببینن؟

من اصلاازهمسرم جایی تعریف نکردم کلاهردوسرمون تولاک خودمونه 

امروز شوهرم میگفت بیادعواساختگی کنیم جلوی بقیه زومشون رو از روی مابردارن

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!

این همه برخورد این تیپی باعث شده کلااز ارتباط بابقیه بترسم

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام این برخوردهاازبیکاریه ادمهااگه وقتشونوصرف اموزش یادگیری حرفه ای کنن کمتروقت میکنن اینقدرررر درگیرمسائل خاله زنکی بشن

2731