2733
2739
عنوان

از کجا بفهمم واسم دعا گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 5350 بازدید | 114 پست
در مورد اینم بعدا یاد آوری کن بهت بگم‌که کنجکاویت کمتر بشه .فقط‌اومدم ببینم بازم بی قراری کردی یا نه ...

نه اصن کلا چون خیلی پیدا کردیم داخل خونمون میگم

ولی خب دخترام همه دعا نویس شدن دیگه من بین دخترام میفهمم

باسه اگه حالم اوکی بود میام

این کاری که بهت گفتم جادو جنبل نیست میبینی که قرانیه .پس انجامش بده کار دیگه هم نکن .این که باطل سنر و اینا تا ندونی چجو ی دعات کردن با چی و چرا باطل السحر فایده نداره .مثه این میمونه که سرما بخوری یکی بگه برو قرص معده بگیر بخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه دعایی هست تو گوگل سرچ کنی فک کنم بیاد از امام رضا برای باطل کردن سحر اگه فک میکنی برات دعا نوشتن ...

نه بخدادمن اصن باور نداشتم اینا رو تا چند بار به چشم خودم دیدم 

به طرز عجیبی دیدم

پریشبم اتفاقای عجیبی افتاد جن هومد سراغم صدا میاد انگار اسممو میگن

نه اصن کلا چون خیلی پیدا کردیم داخل خونمون میگم ولی خب دخترام همه دعا نویس شدن دیگه من بین دخترام م ...

دعا نوشتن اون چیزی که فک می کنی نیست که هر آدمی بتونه قلم بزنه شرایط خودشو داره نهال جان .اینو مطمئنم نسبت به تیپ شخصیتیت و آدمای اطرافت همچین آدمی توشون پیدا‌نمیشه .من خوابیدم .

خوب بخوابی شب بخیر تا بعدا

.پایان
2740
از علایم بدنت میفهمی .اگه حالت بد شد صدردصد دعا کنی که حالاتش فرق میکنه .انجام بده بیا بهم بگو .

بهت گفت منو صدا بزن قربونت برم 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
دعا نوشتن اون چیزی که فک می کنی نیست که هر آدمی بتونه قلم بزنه شرایط خودشو داره نهال جان .اینو مطمئن ...

هست کل فامیلامون دعا میگن 

ما تک افتادیم داخلشون 

گذاشتن داخل خونمون دیگه واضح تر نداریم که

شب بخیر

نه بخدادمن اصن باور نداشتم اینا رو تا چند بار به چشم خودم دیدم  به طرز عجیبی دیدم پریشبم اتفا ...

اینم میگم بعد می‌خوابم .دختر خوب اونایی که اسم تو صدا زدن بهشون جن نمیگن نهال دیونه😂اسم اونا موکله .شب شب

.پایان
از علایم بدنت میفهمی .اگه حالت بد شد صدردصد دعا کنی که حالاتش فرق میکنه .انجام بده بیا بهم بگو .

باید ایه اول سوره رو بنویسع؟

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤