2737
2739
عنوان

از کجا بفهمم واسم دعا گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 5350 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوش کن این معلوم میکنه که طلسم داری یا نه حادو داری یا نه اینارو انجام بده .تا بعد بهت بگم اگه داشتی چکار باید بکنی .حالا باقیش .کف دست راستتو که با زعفرون و گلاب اول ایه مریم و نوشتی .سوره ی جن و یه بار با صدای نه بلند و نه کم میخونی .تمام که شد کف دستتو لیس میزنی

2738
والا ادم قابل اعتماد نیس رفتم گفت سنگینی داری دیگه نگفت همزاده یا طلسمه فقط گفت خیلی سنگینی  ...

در مورد اینم بعدا یاد آوری کن بهت بگم‌که کنجکاویت کمتر بشه .فقط‌اومدم ببینم بازم بی قراری کردی یا نه که دیدم آره ذهنت رفته سمت اینکه شاید می خواسته ولی از بیرون‌نذاشتن .فرداتایم خالی داشتی توی پیج بگو بهت ریز‌ بگم در مورد دعا

.پایان

یه دعایی هست تو گوگل سرچ کنی فک کنم بیاد از امام رضا برای باطل کردن سحر

اگه فک میکنی برات دعا نوشتن اونو بخون 

بعدشم تلقین کردی لابد به خودت که همه اش تو دردسر میفتی

ربطی به اعتقاد نداره طلسم و جادو و چشم زخم حتی تویه قرآن اومده....

من از یه کسی شنیدم که اگه ۴ قل و آیه الکرسی رو رویه یه لیوان آب بخونی و بخوری مزش غیر طبیعی باشه و ترش ینی جادو شدید....

برا پسرا هم از علامش رغبت به ازدواج نداشتن و تندخویی بی دلیله اکثراااا

فقط هم بنظرم با خوندن قرآن و دعا و توکل به خدا رفع میشه نه مراجعه به شیااااادهایی به اسم دعا نویس که سواد درست حسابی ندارن حتی 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍