2733
2734
لیموسنگی با سیر چرخ کنن و بعد بپزن روی نصف استکان بخورن (روش دقیقش فکر کنم توی نت باشه) بخورن عالیه ...

دقیقا شوهر خالم وضع رگای قلبش خراب بود  از ای کارا سیخ میکنن تو رگا برا چربی رگ میکرد من بلد نیستم حالا نخندین🤣ولی ابلیمو سیر مصرف کرد معجزه شد براش

وزن اولیه ۷۱وزن الان ۶۲😍😍😍😍وزن هدفم ۵۸ من میتونم ❤😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
سوخت و ساز با خیلی چیزای خوش مزه ام بالا میره ویتامین سی چایی سبز دارچین و زنجبیل 

ولی این میگن چیز دیگه ایه  خودمم ی مدت مصرف کردم واقعا عالی بود

[QUOTE=173978812]دقیقا شوهر خالم وضع رگای قلبش خراب بود  از ای کارا سیخ میکنن تو رگا برا چربی رگ میکرد من بلد نی ...[/من۳_هفته کالری شماری میکنم بایک گروه وزنم۷۲/۲۰۰بود که وارد گروه شدم هفته اول ۱کیلو کم کردم شدم۷۱/۲۰۰ولی هفته بعدش شدم ۷۱/۶۰۰بعد شدم۷۱/۸۰۰امروزم شدم۷۱/۷۰۰بجای کم کردن اضاف کردم شما میدونی دلیلش چیه ؟باید چکار کنم که وزنم کم بشه کالری روزانه من بین۱۰۰۰تا۱۲۰۰تا یکی دوروز در هفته هم ۵۰۰یا۶۵۰میخوردم

[QUOTE=173978812]دقیقا شوهر خالم وضع رگای قلبش خراب بود  از ای کارا سیخ میکنن تو رگا برا چربی ر ...

عجله نکن عزیزم راهتو ادامه بده و زود زود خودتو وزن نکن  و یک روز در ماه ب خودت شک وارد کن ک همه چیز بخور خیلی موثره اب فراوران بنوش با چایی سبز و زیره سبز

2706