2737
2734

اونموقع ها تازه بچش دنیا اومده بود اصلا نیومد دیدنم (از بابام طلاق گرفته ) 

بیمارستان بستری شدم تشنجم کردم بازم نیومد 

فقط بعد اینکه خوب شدم یه کیسه پر اسباب بازی فرستاد که اونم بابام قبول نکرد پس داد بهش 

واقعا تو این همه سالها تنها کسی که زحمت کشیده زنه بابام بوده 🤷🙋‍♀️

امشب خیلی ناراحتم ☹ 

الان هرماه شاید یه بار تلفنی حرف میزنم اونم شاید 

به نظرتون قطع ارتباط کنم باهاش راحت شم یا ادامه بدم همین روالو ؟

مادره بالاخره بعد یچیزی بشه  دور از جون حسرت میخوری

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ادامه بده همین روالو ، الانم اینطور که میگی رابطه ی خاصی ندارین چی رو میخوای قطع کنی 

بعدشم بالاخره مادرته ، شاید اونم تو موقعیتی بوده که نتونسته بیاد ، شاید شوهرش اجازه نداده 

سخت نگیر هرکی زندگیش یه جوره😥

عزیزم ینفر وظیفه اش رو بخوبی انجام نداده

ولی یه نفر دیگه لطفی بهت کرده که حتی مادرت برات نکرده... خدا خیلی بهت لطف داشته که زن بابات خوبه... 

میدونم خیلی سخته از مادر آدم ضربه بخوره، ولی بدون تنها نیستی... 

من آنقدر از مادرم کشیدم که بخوام بهت بگم گریه کنون سر رو مهر میذاری که جا من نیستی

ی مدت شما زنگ نزن ببین خودش زنگ میزنه پیگیر هست یا نه اگر دیدی هست ادامه بده . اونم شرایط سختی داره زتدگی جدید و شوهر جدید از طرفی شوهر سابق و خانمش هستن هر حرکتی بزنه یکی این وسط دلخور میشه شاید هزاران دلیل داره که نخواسته بگه و فکرتو مشغول کنه . 

آخی..نازی..مادرت زندگیه جدیدشو داره..درگیر زندگیشه..دوستت داره اما شاید نمیتونه..البته شایدم کمتر ازومی ک باید ...دوستت داره بهرحال دورید از هم ..نمیدونم همه جور مادر هست آدم نمیتونه بگه تو دلش چی میگذره اما تو هرجور خودت راحتی زندگی کن..

عزیزم مادرته هرچی باشه خودت میگی بچه اش تازه دنیا اومده بود خوب درگیر کارای اون و شاید ترسیده بیاد پیشت و اون هم ابله بگیره واسه نوزاد خطرناکه .از دل برفت هرانکه از دیده برفت طبیعیه این رابطه کم ناراحت نباش خداروشکر زن بابای خوبی داشتی پس راضی باش و تو هم گاهی یه زنگ به مادرت بزن و بخدا بگو فقط برای تو خدا انجامش میدم که فردا ازم گله نداشته باشی و اروم باش قشنگم

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
2706