2737
2739
درسته ..قبلا خیانت کرده اونم به ندت زیادی..برا همین همیشه شک.دارم...البته حقیقتا خودمم یکم منفی نگر ...

آخی عزیزدلم

خودتو اذیت نکن 

نزار هرروز شکسته تر بشی به خودت برس و بزار هرروز شاداب تر شی بزار صدا خندت بپیچه تو خونه

منفی نگری رو بزار کنار و برو پیشش و بگو من دوست دارم و روت حساسم رو زندگیمون تعصب دارم و میخوام همیشه به بهترین نحوش باشه ی بار زندگیم تو خطر بوده رفتارای الانم برای اینکه

بگو قول میدم بزارم کنار این رفتارمو

توهم قول بده همیشه برا هم باشیم

انتظارایی ک داری ازم رو بهم بگو 

خانوم خوشگل هزار تا راه وجود داره دلشو ببر ک دیگ از هرچی زنه متنفر میشه فقط مردا دوس ندارن زشون گیر بده همش 

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزدلم خودتو اذیت نکن  نزار هرروز شکسته تر بشی به خودت برس و بزار هرروز شاداب تر شی بزار ...

درست میکی..من تلاش خودمو میکنم یه خودم میرسم ارایش ورزش,..خونه داری...اما خب یسری چیزا که ازش,میینم شک مبکنم شاید اشتباهه شکم..اما چه کنم؟

لطفا بهم بگو ارشد خرداد ماه قبول میشم؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
خداروشکر  ممنونم دلمو ساد کردین خدا دل شادتون کنه😘😘

فدات بشم عزیزم❤

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2731
درست میکی..من تلاش خودمو میکنم یه خودم میرسم ارایش ورزش,..خونه داری...اما خب یسری چیزا که ازش,میینم ...

فقط اینا کافی نیست 

مثلا تا میاد خونه خوش رو باش تا میتونی بخند و بخندونش

بعد بگو ی فیلم بزاریم ببینیم

و کامل حس بدتو بزار کنار

کنکور ارشدتو اگه با این حسای منفی بخوای بری سمتش ن میخونی و ن زندگی میکنی

حستو خوب کن 

و بعد بشین کم کم بخون

بله چرا قبول نشی 

فقط اینا کافی نیست  مثلا تا میاد خونه خوش رو باش تا میتونی بخند و بخندونش بعد بگو ی فیلم بزار ...

بله فیلمم با هم میبینیم..تو خونه هم مغموم نیستم..اما خب هرازگاهی شک میاد سراغم .

درسم میخونم تلاش میکنم انشاالله قبول بشم

مرسی عزیزم از وقتی که برام گذاشتی..💖🌹💖

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
سلام،بنظرتون طرف من برمیگرده؟ یا دیگه فراموشم کرده؟ ۳ ماهه که جدا شدیم و از هم خبری نداریم...

سلام رو ماهت خوشگل خانوم

فراموشش کن حالتو خوب کن  اون برمیگرده

ولی اگه به ناراحتیت ادامه بدی ن

باید حس خوب داشته باشی تا اتفاقای خوب برات بیوفته

من بجات بودم فراموش میکردم و نمیخواستم برگرده چون باید غرورتو حفظ کنی کسی ک ی بار بره بار دومم رفتنو دیگه یاد گرفته 

با ادم جدید و خوبی اشنا شو و اشتباهای رابطه قبلیتو تکرار نکن

بله فیلمم با هم میبینیم..تو خونه هم مغموم نیستم..اما خب هرازگاهی شک میاد سراغم . درسم میخونم تلاش م ...

خیلی عالیه اینا عزیزم

میدونم طبیعیه مخصوصا اینکه قبلا خب اتفاق بدی افتاده برات حق داری ولی کامل کنترل کن فکرتو ک منفی نشه

توهرچی فک کنی همون میشه

راجب درس خوندن بدون این فقط به عمل بستگی داره

جون بزار براش

قربونت برم عزیزم ایشالا حالت همیشه خوب باشه💖

2740
سلام رو ماهت خوشگل خانوم فراموشش کن حالتو خوب کن  اون برمیگرده ولی اگه به ناراحتیت ادامه بدی ...

ممنونم♥️آره حالم خوبه،تقریبا دیگه ازش دل کندم

ولی دلم خیلی شکسته ازش😞

اعتمادمو نابود کرد

دیگه نمیتونم به کسی اعتماد کنم

دلم میخواد پشیمون بشه از رفتنش،همین پشیمونی شاید یه قوت قلب باشه برام که خدا دید و صدامو شنید...

ممنونم♥️آره حالم خوبه،تقریبا دیگه ازش دل کندم ولی دلم خیلی شکسته ازش😞 اعتمادمو نابود کرد دیگه نم ...

قوی باش دختر خانوم ارزشت خیلییی خیلییی بالاس

تو چرا به خودت بی توجهی حیف نیس اخه 

فک کن شکسته میشیا خدایی نکرده 

کاملا فراموش کن جوری که پشیمون شدن یا نشدنش برات فرق نکنه با کسی باش که باهات عین شاهزاده ها رفتار کنه 

حق نداری دیگ بی توجه باشی به خودت

یادت باشه ی چیزی از وقتی که تو بدنیا اومدی داره برات کار میکنه بدون ی ثانیه استراحت

اون چیز قلبته

میدونستی قلبت سی ثانیه هم از اول زندگیت تا الان استراحت نکرده همش تپیده تا تو رو پات وایسی؟

ارزش داره بخاطر ی نفر بیای به دردش بیاری؟

ن واقعا نداره تنها کسی ک شایسته عشقه خودتی 

پس بدون دلخوشیای زیادی واسه همیشه شاد بودن هست

عزیزم ممنونم از حرفای قشنگت♥️

قربونت برم❤

دختر سعی کن ارزشتو بفهمی اونقدر خودتو کوچیک نکن نه ابروت نمیره خدانکنه... دوست داره فقط خودت خودتو ...

بنظرت امیر شر ب پا نمیکنه؟ 

برمیگرده بازم؟

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
بنظرت امیر شر ب پا نمیکنه؟  برمیگرده بازم؟

احتمالش هست فقط لی لی به لالاش نذار

آره برمیگرده تو دعوا آدم از عصبانیت ی حرفایی میزنه ولی چیزی تو دلش نیس

تو فقط حال خودتو خوب نگه دار

احتمالش هست فقط لی لی به لالاش نذار آره برمیگرده تو دعوا آدم از عصبانیت ی حرفایی میزنه ولی چیزی تو ...

چشم حتما 🥺

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜