2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قصه از اونجا بد شد که من احمق...من بی شعور...همه چی رو در مورد خودم و خانواده ام دروغ گفته بودم بهش. ...

ببین بارم میگم پسری بخوادت میاد خواستگاری قطعا 

اصلا تماس های کمترش دلایل دروغت نیست 

شما حساس شدی

ببین همیشه این هست انسان بعد از شکست در روابط دچار خطاهای شناختی میشه شما الان باید افکارتو بنویسی و قبول کنی رابطه تموم شده 

دیگه عاقبت دروغگویی همین‌ میشه

خود‌کرده را تدبیر نیست

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728

عزیزم درسته کار خوبی نکردی که دروغ گفتی ولی اگه این بار پیام داد جواب بده و اگه قضیهازدواج رو پیش کشید خیلی راحت راستش رو بگو 

بگو فکر نمیکردم یه روز کارمون به اینجا بکشه و بهتون حس پیدا کنم بچگی کردم و دروغ گفتم

از خرداد دیگه ازش خبر ندارم😢😢

بنظر من زنگ بزن بهش واقعیتو بگو اینجوری که بدتره چه اشکالی داره که بهش بگی بالاخره ادم اشتباه میکنه ولی اگه نگی یه عمر حسرت میخوری حدس میزنم که اونم دوستت داره من خودم یه کسیو دوست داشتم تا حدودی هم متوجه علاقه اون شدم خودمم بهش گفتم خدارشکر الانم خوبیم

و خدایی که همین نزدیکیست❤
2740
مثلا گفتم داداش ندارم در حالیکه دارم...یا تحصیلات بابا مامانم رو خیلی بهتر گفتم...یا در مورد شغل باب ...

پس ب نظرم موثر بوده دروغاتون تو تصمیم گیریش،بلاخره وقتی بحث ازدواجه ادم فقط با ی نفر ک نمیخواد وصلت کنه اینا تو مراحل دوستی میشه مهم نباشه ک از نظرمن هست،ولی وقتی قضیه جدی شه ب هیچ عنوان قابل چشم پوشی نیس،بهش گفتی ک دروغ گفتی؟

علی و عسل زیبای من❤
قصه از اونجا بد شد که من احمق...من بی شعور...همه چی رو در مورد خودم و خانواده ام دروغ گفته بودم بهش. ...

اولین باری ک با ی پسر دوس شدم همه چیمو بهش دروغ گفتم اسم و شهرت و شغل پدر و... ولی بعدا ک فهمید ولم نکرد. نکه عاشقم باشه هااا نه. بعد ۱سال با توپ پر برگشت عکسامو پخش کنه و اذیتم کنه همه چیوووو از زندگیم ریز تا درشتشو فهمید🤢🤕

Be who u needed when u were younger

ای بابا خب یجوری درستش کن مثلا بگو داداشم فلان بعد گف داداش نداشتی بگو یادف رفتع داشتم منو باکی اشتباه گرفتی ی دعوا را بنداز😂

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
@ژیناگلمن    

مچکرم ازت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

یه نفرم به من دروغ زیاد گفت از نوع عجیب غریب شاخدار ولی بعد از یه مدت فاصله گرفتن وقتی برگشت نتونستم نه بگم چون دوسش داشتم و گذشتم.... ولی خب کلا اون ادم مریضی بوود و بعد از اشتی دروغاش تمومی نداشت ....اما این اقا اگه واقعا دوست داشت راجبش باهات حرف میزد و شاید یه فرصت بهت میداد

بهش پیام بده بگو دروغ گفتی و بخاطر همین خجالت کشیدی جواب تلفنش رو بدی.

یا بازم میاد سمتت یا کلا قید تو رو میزنه.

اینجوری خودتم راحت میشی دیگه.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706