2703
2553

سلام دوستان 

وقتتون بخیر

من مدتی بود قطع کاربری شده بودم به خواست خودم... الان با یه شماره دیگه عضو شدم ...واقعا دلم درد دل میخواست آخه😢😢😢

بچه ها من دوسال پیش با یه آقایی آشنا شدم اوایل خیلی رسمی بودیم ولی بعدش صمیمی شدیم ولی رابطه عشقی نبود...صمیمی بودیم اون همه حرفاشو به من میزد...به طرز عجیبی با من راحت بود...حرفایی که به هیچکس نمیگفت به من میگفت...از خانواده اش از خواهر و مادر و پدرش میگفت....یه مدت بعد جنس حرفاش عوض شد...اینطوری که مثلا میگفت: من بابام قبلا بچگی خانواده اش کشاورزی میکردن ...بعد یه جوری نگاه میکرد مثلا منتظر من بود ببینه چی میگم...منم گفتم چه خووووب! من عاشق محیط روستایی هستم...بعد اون انگار خیالش راحت شده باشه...میگفت آهان چه خوب که علاقه داری!! یا مثلا از کار و زندگی آینده حرف میزد...یه بار دقیقا اینجوری گفت: خوب از اول که نمیشه همه چی داشت..اول خونه کوچیک میگیریمممم!!!! بعد بزرگترش میکنیم...رفته رفته پیشرفت میکنیمممم...همش یه جوری جمع میبست و یواش یواش با منظور حرف میزد دیگه...در مورد من میپرسید...از خانواده ام میپرسید.. خیلی ازم تعریف میکرد...یادمه عاشق فوتبال بود هر هفته میرفت باشگاه و تمرین فوتبال...بهش گفتم نمیفهمم چرا شما پسرا اینجوری عاشق فوتبالید من که اصلا دوست ندارم...یه جور خاصی با محبت بهم زل زد و حرفامو با اینکه قبول نداشت تایید کرد و گفت باشه کمتر میرم دیگه😔😔😔..تو نگاهش محبت خاصی بود ما دخترا بهرحال این چیزا رو میفهمیم..میدونم دارم چرت و پرت میگم بچه ها ببخشید...نمیدونم چه مرگمه...تا اینکه احساس کردم بهم علاقه داره...مثلا یه بار قرار داشتیم (رابطه کاری بود) ...من نرفتم گفتم با مامانم قراره بریم دکتر نمیتونم بیام...سریع پرسید چی شده حالتون خوبه؟ منم گفتم بله جای نگرانی نیست مامانم هر سه ماه ویزیت میشه برای اون میریم...بعد گفت خداروشکر ..خیلییی مواظب خودتون باشید😔😔😔...شاید من اشتباه میکردم ولی خیلی از لحنش حس محبت دریافت میکردم تا اینجاش بگید شماهم حس میکنید منو دوست داشت یا نه؟؟؟ تا ادامه رو بذارم البته تایپیدم نگران نباشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عنوانت خیلی با متنت متفاوته!

تا وقتی کسی صریح و بی حاشیه ابراز علاقه نکرده، از نظر من علاقه ای وجود نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714

قصه از اونجا بد شد که من احمق...من بی شعور...همه چی رو در مورد خودم و خانواده ام دروغ گفته بودم بهش...چیزایی که واقعی نبود...چون فکر نمیکردم هیچوقت عاشقش بشم الکی یه چیزایی میگفتم بهش...مثلا گفته بودم برادر ندارم در حالیکه دارم و به خاطر مسایلی ازش دل خوشی ندارم...یا مثلا از مامان و بابام یه دروغهایی گفته بودم...از شغلش و سطح زندگی و تحصیلات پدرمادرم😐😖...خاک تو سرم تو رو خدا دعوام نکنید خودم پشیمونم...یواش یواش دیدم هر روز تماسهاش بیشتر میشه...رسیدیم به جایی که من قرار شد کنکور ارشد بدم...و اون بهم خیلییییی امید و انرژی داد گفت حتما قبول میشی و سرش رو انداخت پایین و با لپ قرمز گفت ایشالا بعد کنکورتون بیشتر همدیگه رو ببینیم و در مورد موضوعی بعدش باهاتون صحبت کنم حتما😔

نمیدونم چرا ولی حس کردم منظورش ازدواجه و این قضایا...نمیدونم شاید هم نبود ...ولی اینطوری حس کردم...و دیگه بعد کنکور چون تو اون محل هم دیگه کار نکردم باهاش حرف نزدم...چندبار تماس گرفت و من اصلا جواب ندادم...چون بهش کلییییییی دروغ گفته بودم امااااااا دوستش داشتم😢😢😢😢 خاک تو سرم ...چه غلطی بکنم...دیگه کاری ازم بر نمیاد نمیتونم برگردم دیگه...ولیییییی کاش هیچوقت دروغ نمیگفتم😢😢😢😢 چرا بعضی وقتا هر دو طرف همدیگه رو دوست دارن ولیییی نمیشه؟؟؟؟؟😢😢😢 خودمم موندم چرا اون دروغها رو سرهم میکردم😢😢😢 بخدا اهل دروغ نیستم 😔😔 انگار قسمت بود به واسطه همون دروغها از هم جدا بشیم😢😢😢😢 اینقدرررر خوب بود که نگو...خیلی باهم مچ بودیم...اونهمه باهم کار کردیم بیرون رفتیم یه بار به مشکل برنخوردیم...عین سیبی بودیم که از وسط نصف شده😢😢😢 چقدر جوک گفتناش و خنده هاش قشنگ بود😔😔الان نمیدونم حالش چطوره و چکار میکنه😔😔😔

2706