2733
2734
عنوان

آرزوی چاق شدن

1412 بازدید | 43 پست

من ۴۱کیلو بودم شدم ۵۳

دلیل اصلی اول از همه همته تا خودتون نخواید نمیشه من ۴سال آرزوم چاق شدن بود همش دنبال قرص و پودر بودم عین غول چراغ جادو بخورم فرداش پاشم ببینم چاق شدم خیلیم هزینه کردم نشد..

من صبح و شب سیب زمینی ابپز خوردم بعد صبحانه سر سیری یه سیب زمینی بخورید همینطور بعد شام..

ویتامینه خوردم همین مثل قرص ویتامین ای ..شربت اشتها اور بگیرید حالته کمکی که ضعف بگیرید اگه واقعا اشتهاتون صفره شربت باریج هست راسیپم هست راسیپ خواب اوره فقط..

شام دوبار بخورید  

اگه سر سفره اشتها نداشتید یکی دو ساعت بعدش بخورید حتی زوری..اما حذف نکنید وعده اصلی رو ...وسط غذام نه آب نه نوشابه نخورید حجم گیره آخر غذا بخورید

بعد از ظهرا حتما غذا بخورید یا لقمه نون و پنیری هرچی که دوس دارید

غذا نشد

بستنی

یا

هرچی تو این سبک هست بخورید من خودم بستنی شیک نوتلا فیله سوخاری پیراشکی بعضی وقتا اضافه ناهار ظهر ...

موقعه غذا خوردن فیلم بذارید ببینید حواستون پرت میشه بهتر غذا میخورید اگه بی میل باشید ...

شیره انگور بخورید

سیب زمینی طبعش سرده بیش از حدش سردی میاره

آب جوش نبات بخورید حالتون بد نشه

خلاصه باید زوری غذا بخورید تا جایی که واااااقعا دیگه نتونی قورت بدی لقمتو...  

آخر شبا شیر و کیک بخورید

نذارید ضعف بگیرید

اگه واقعا همت داشته باشید میشه

من خودم میگفتم خواب عدد ۵۳رو نمیبینم چه برسه واقعیت تموم کاراییم که کردم اینا بود

نه باشگاه رفتم نه خرج اضافی کردم با همین خرج عادیه خونه پیش رفتم همین غذای معمولی بعضی اوقات با دوستام بیرون شیکی چیزی خوردم...همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706