2737
2739
عنوان

میاین بازی انرژی مثبت؟!

306 بازدید | 98 پست

برای نفر بعدی یه حرف مثبت بزن مثلا من میگم نفر بعدی تا ۵ روز دیه خبری که منتظرش هست رو میشنوه شما هم برای نفر بعدیتون بگید و من معتقدم که انرژی مثبته☺️♥️

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

نفر بعدی بزودی ب آرزوش میرسه🤲

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نفر بعدی بزودی خبر باردار شدن خودش یا کسی که دسوت داره باردار بشه رو میشنوه

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2740

نفر بعدی یکمی اسکله و شیطون و تا ۱۰ روز یا ۱۲ روز دیگه دیرتر از ۱۲ روز نمیشه از شخصی که دوستش داره پیام. دریافت میکنه یا نشونه ای

یکبار میتونیم بگیم یا نه اضافی هم میتونیم😄

بگو

نفر بعدی متاهله و خونه و ماشین مورد عاقشو میخره یا اگه مجرده به عشقش یا اگه عشقی نداره ب شغلی.ک میخواد میرسه شعلم نداره ک هیچی دیگه😐😂🤷‍♀️❤❤

نفر بعدی فردا بهترین روزشه لطفا بگه فردا چه روز خاصیع براش چون حسم اینو میگه😄😄😄

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
نفر بعدی متاهله و خونه و ماشین مورد عاقشو میخره یا اگه مجرده به عشقش یا اگه عشقی نداره ب شغلی.ک میخو ...

همه اپشنارو یجا نده ب نفر بعدی بزا ب بقیم برسه  

آراام باش.... هیـــــچ چیز ارزش ایـــن همه دلــهره را ندارد.... اکنون سال1499 است...... و ما دیگر نیستیم.......
2706