2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایلش عین آدم معتادی که میخود ترک کنه انگار باید ببندنت که نری و بهش پیام بدی😓 بعدم کمکم سرد میشی ولی مثل قبل دیگه نمیشی

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2728
چطور اومدی بیرون میشع به منم بگی  خودت ول کردی؟

اره گفتم دیگه نمیتونم و به درد هم نمیخوریم و من اذیت میشم تو این ربطه و کات کردم

البته خیلی اذیت شدم همش زنگ میزد بهم همش میگفت بیا ببینمت و... 

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری
2740
عجب عکسی🙃😁

فادات دا🤍🦋

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من بیست اون سی حتی پول تو جیبشم از خانوادش میگیره

جداشو اولش سخته 

میتونی برای فراموش کردنش از ساب هم استفاده کنی خیلی خوبه

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
اره گفتم دیگه نمیتونم و به درد هم نمیخوریم و من اذیت میشم تو این ربطه و کات کردم البته خیلی اذیت شد ...

چند سالته؟

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐