2737
2734
مثل قبل نمیشم یعنی چی😭

یعنی هیچوقت یادت نمیره و اون مثل یه زخم تو روح و روانت میمونه

ولی اگر زیر۲۰سال لاشی فقط یه خاطره میمونه برات

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۶ ماه دوووم بیاری بدون هیچ تماس و چک کردن پروفیلو و ... تقریبااا پروسه رو با موفقیت گذروندی و بقیش ب ...

من خودم سه سال طول کشید کسی رو فراموش کنم ولی وسطاش هر دو ماه یا ۴ ماه دوباره باهاش حرف میزدم یا میدیدمش... این باعث میشد هر چی رشته بودم پنبه کنه و دوباره باید از اول شروع میکردم با همه سختیاش  ....اولین مرحله واقعا پذیرشه... پذیرشه اینکه تموووم شد و دیگه هیچ امیدی به برگشت رابطه نداشته باشی اگر ذره ای امیدوار باشی که دوباره رابطه شکل میگیره کارت پیش نمیره

2738
من ۱۸ تا ۲۰ بود چی میشه؟

من که رمال نیستم عزیزم بدونم چی میشه😂😂🤣🤣❤❤

ولی بستگی به خلقیاتت و میزان عشقت داره

من که زیر ۱۸سال بودم خیلی سخت فراموش کردم ولی بعد فراموشی زود یادم رفت😊 الان اصلا قیافشم یادم نیست

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
خب وقتی میبینی داری اذیت میشی وخودت ازبین میری باید انتخاب کنی

طرف داغون نشد ولش کردی؟

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
چی هست خب

ببین ی اهنگایی هس ک توشون یسری جملع و تاکیداتی وجود داره ک وقتی گوشش میدی ناخوداگاهت میشنوه و ب واقعیت تبدیل میشع

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐