2737
2739
عنوان

دلم گرفته

215 بازدید | 30 پست

واقعا از همه ی عالمو آدم دلم گرفته نمی‌دونم چرا اونیکه همیشه تنهاس منم هرکی وارد زندگیم میشه میشه یه داغی رو‌دلمو میره نه ظاهرم بده نه اخلاقم اما با 31سال سن هنوز تنهام همه ی دوستام همه اطرافیانم الان سر زندگیشونن اما من هنوز بلاتکلیفم خیلی مایوسم دوس دارم منم یکی واقعا دوسم داشته باشه همه میگن بابا مجردی خوبه اما واقعا دوس ندارم تنهایی رو..وقتی پروفایل بقیه رو میبینم برای عشقشون پروفایل گذاشتن حالم گرفته میشه..وقتی دو پفرو میبینم که چقد باهم خوشحالن نه اینکه حسود باشم ولی حسرت میخورم چرا منم نباید اینجور شرایطی داشته باشم..هر خواستگاری اومده اول خوشش اومده بعد پشیمون شده..هرپسری اومده تو زندگیم دلمو شکسته رفته چن وقت پیش یه پسری رو خیلی دوس داشتم ولی قسمت نشد یه سال طول کشید با این درد کنار بیام بعد یه سالو نیم از این قضیه که گذشت یه پسر دیگه اومد اون اوایل بهش گفتم بی خیالم شه یه بار شکست خوردم نمیتونم ولی اونقد دم از دوس داشتن زد که منم بهش دل بستم تا اینکه دوسش داشتم منم از سر حماقت بهش گفتم دوست دارم همین که دوس داشتن منو فهمید سرد شد تا حدی که چن روز پیش گفت تموم کنیم..آخه نامرد تو که آدم موندن نبودی چرا اومدی تو زندگیم من که زخم خوردم چرا دوباره کاری کردی اون زخم باز شه..تو اوج تا امیدی امیدوارم کردو دست دلمو گرفت  ولی بدتر منو زمین زد.. هیشکی رو ندارم حرفامو بزنم تنها جایی که میتونم درد دل کنم اینجاس منو ببخشید اگه ناراحتتون کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تنهاترین آدم منم

تنها تواین عالم منم...

اصلا من اون آدم بدم

ولی کی قید چشماتوزدم...

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

درکت میکنم.....خودتو به کارای شخصی ت مشغول کن...الان جامعه ی ما همین طوریه.....همه ی جوون ها مشکل تنهایی و مجرد بودن رو دارن...سعی کن وارد یه حرفه ای که بهش علاقه داری بشی....ترقی کن تا کمتر فکر و خیال کنی.....بعد عشق خودش میاد سراغت.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

دقیقا منم همین مشکلو دارمو داشتم بهش فکر میکردم  و خیلی نارلحتم😔منم یکیو میخوام کنارم باشه  ۳۰ سالمه همه دوستام  خونه زندگی بچه دارن من موندم  واقعا دیگه تحمل ندارم

برام دعا کنین
2706