2737
2739
عنوان

اگر شما

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 27 پست
جالب اینجاس اومده میگه من قصدم ازدواج نیس نمیخوام ناراحتت کنم.فکرمیکنه من منتظر بودم اون اسکل از را ...

سرش خلوت شده ،همینو بس😂😂

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگي داره احتمالا هنوز تو فكرش بودي كه بعد ١٠ سال سر و كله اش پيدا شده بنظر من كه هيچ كار خدا بي حك ...

من بلاکش کردم

چون اصلا نشناختم

با یه اکانت دیگه اومد خودشو معرفی کرد.میخواستم دوباره بلاک کنم

یاد حرف دوستم افتادم که تابستون واسم فال گرف.گفت اقایی میاد تو زندگیت تو سریع میخوای ردش کنی.

اینکارو نکن

2731
مثلا چطوری؟

مثلا چن نفری جمع بشید دور هم براش ویسای مسخره بازی بفرستید یا مثلا ادای اینکه خیلی عاشقشید در بیارید یا مثلا مثل ما یه پیج فیک بزنید اذیتش کنید🙈😂😂😂

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
2738
من اون موقع بچه بودم.الان ۳۴سالمه

خب پس الان همه چیز اوکیه برا این که اسکلش کنی😎😍

خب پس الان همه چیز اوکیه برا این که اسکلش کنی😎😍

دقیقا

همون اولم همیشه تو حاشیه زندگی من بود.احساس نمیکردم تعلق خاطر بهم داره.اما وقتی از خاستگارام حرف میزدم ناراحت میشد.منم نمیفهمیدم ناراحت شده.چون هیچ عکس العملی نشون نمیداد.بعدا از طریق یکی فهمیدم

جالب اینجاس اومده میگه من قصدم ازدواج نیس نمیخوام ناراحتت کنم.فکرمیکنه من منتظر بودم اون اسکل از را ...

عزیزم بنظرم حتی بخوای اسکولشم کنی انرژی و وقتت حیفه. تمرکزت را رو خودت و ارامشت بزار. منم این مدلی داشتم ولی زدم تو پوزش. ولی جدا خدا خیلی خوبه که اجتزه نمیده اینا بشن شریک زندگی ادم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
عزیزم بنظرم حتی بخوای اسکولشم کنی انرژی و وقتت حیفه. تمرکزت را رو خودت و ارامشت بزار. منم این مدلی د ...

اره خب قطعا همینطوره

دخترا تا وقتیکه وابستگی پیدا نکنن.بهترین رفتارو دارن

اخه مینو جون من دلم میخواس کلا مثل تو بزنم تو پوزش

اما حرف دوستم مانع شد.

گفت ببین اگر ردش نکنی رابطه خوبی باهاش خواهی داشت.نمیدونم شاید بهتر باشه فرصت بدم ببینم چی میشه