2726
عنوان

اگر شما

199 بازدید | 27 پست

با یه اقایی ۱۰سال پیش دوست بوده باشید.بعلت بدردنخور بودنش ازش جدا بشید .

مثلا اینکه نه حرف زدن بلد باشه نه قرار گذاشتن.نه تلاش برای جذب کردن...

شما باتوجه به وابسته بودن به سختی ازش جدا بشید.و تحقیر بشید

ایا اگر بعد از ۱۰سال که کاملا فراموشش کردید.بیاد  و از طریق اینستا گرام شما رو پیدا کنه و قرارملاقات بزاره

درخواستشو قبول میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید اگ‌ بیکار باشم یه مدت اسکلش کنم بعد بلاکش کنم،اگ مشغول باشم ک قطعا جوابشو نمیدم

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
شاید اگ‌ بیکار باشم یه مدت اسکلش کنم بعد بلاکش کنم،اگ مشغول باشم ک قطعا جوابشو نمیدم

دقیقا تو فکر منم همینه

چون موردای ازدواجی عالی دارم.میخوام یه مدت باهاش حرف بزنم.بعد به خاستگارم جواب مثبت بدم و ولش کنم.

بدون اینکه اصلا خبرش کنم.یهو ببینه دارم عقد میکنم

😂😂اره ایسگا خوبه ولی ناموصا وقتتو واسه یه پلش بزاری که چی؟هیچ پسری ارزش نعره

وااای مخصوصا اگ‌ چن نفری با دوستات طرفو اسکل کنی ک‌خیلی حال میده😍😂

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
مگه ادم قحطیه که گیر بدم به یه مهره سوخته

جالب اینجاس اومده میگه من قصدم ازدواج نیس

نمیخوام ناراحتت کنم.فکرمیکنه من منتظر بودم اون اسکل از راه برسه باهام ازدواج کنه

دقیقا تو فکر منم همینه چون موردای ازدواجی عالی دارم.میخوام یه مدت باهاش حرف بزنم.بعد به خاستگارم جو ...

البته حس میکنم‌چون گفتی قبلا دوسش داشتی ممکنه بازم آروم‌‌ آروم وابسته بشه 😩😐

2706