2733
2734
عنوان

فقط اونایی که خارج رفتن بیان😁

1777 بازدید | 137 پست

یه سوالی ک دارم دور از جون همه واقعا وقتی یکیشون میمیره همینقدر مثل تو فیلماشون شیک و مجلسی کنار قبر وایمسن یا تو کلیسا دعا میخونن فقط؟؟ 🤔

مثل اینجا نیست که جیغ بزنن و بزنن تو سر خودشون از تو قبر و تابوت اطرافیانشونو درشون بیارن ☹😟 (خدا برا کسی نخواد ولی خیلی وحشتانه اینجا من ک هر بار میرم یه سکته ریز میزنم 🤦🏻‍♀️)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مخام ببینن🥺

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2738

Dfhcjbgbcvxvhnnmmmnbnxcbkkpngasxcvvv

😂 جانم؟ 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

عزیزم خارج چند باری رفتم ولی شکر خدا قسمت نشده ختم برم معمولا کسی میره خارج اماکن دیدنی و تفریحی میره نه مراسم خاکسپاری

ضمنا تو ایرانم همینجوریه الان همه جا که نمیزنن تو سر و صورت خودشون مراسمای ما معمولا تالار میگیرن و اجرای موسیقی دارن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

اخه اونجا انقد ادم الکی سر تصادف و مریضی و اشتباهات بیمارستانا و اشتباهات راننده ها و خودکشی و مشکلات جامعه... فقر.. اینجوری ادم نمیمیره خیلی کم پیش میاد ولی تو ایران ماشالا نقل و نباته خوب خانواده مرحوم هم جا میخورن کولی بازی در مبارن تو بهشت زهرا..😶😶

نه مثل ایرانیا اینقدر توی سرشون نمیکوبن،حالا همشون اونقدرا هم شیک و پیک و تر و تمیز نیستن،ولی خب لبا ...

فک کنم ب خاطر اینه ک اینجا بیشتر بهم وابسته ترن مخصوصا اگ اولاد باشه 🤔😓

فک کنم ب خاطر اینه ک اینجا بیشتر بهم وابسته ترن مخصوصا اگ اولاد باشه 🤔😓

آره

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2706