2737
2734

بعد از کلی سال عاشقی و تلاش برا رابطه ام،جدا شدم..بچه ندارم عروسی نکرده بودیم

خوب نیستم نمیدونم چمه خیلی رنجیدم و اون زبونی میگفت عاشقمه و برام تلاش میکنه ک زندگی خوب بسازه اما در عمل خیلی کوتاهی کرد

چرا فکر میکنم و امید دارم که برمیگرده؟ک ب اشتباهاش بالاخره پی میبره و اصلاح میشه و منو بازم میخواد؟

من جداییو خواستم،اون راضی بود ب رابطه چون خواستهای اون برآورده میشد اما برای من نه..و وقتی گفتم جدایی هم در عمل قدمی برنداشت..

شبیه من بودید؟امید بازگشت..؟ چکار کنم چطوری آتیشی ک تو دلمه خاموش کنم

دلم میخاد درست بشه برگرده بیاد بگه حق داشتی..😔 بی عقل و مشورت جدا نشدما..کلی مشاور رفتیم و اون فقط حرف بی عمل..

عزیزم خودتو نباز سعی کن قوی باشی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جدا شدم 

همسرم راضي نبود و نيست 

هنوز هم ميگه بيا جبران ميكنم 

ولي بقول مادر بزرگم:ماما اورده،مردشور ميبره 

يعني ادم ها ذاتشون تغيير پذير نيست 

و ميدونم هيچيييي عوص نميشه 

انشالله كه عاقل و خوشبخت باشه از اين به بعد 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2738
از خودم دلخورم چرا براش اون همه تلاش کردم فداکاری کردم و اون راحت گفت برو؟ دلم میخاد درس بشه...نام ...

مردا همشون همینن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چند وقته جدا شدی هیچ پیامی حرکتی استوری چیزی نزاشته؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بیخیال اگه دوست نداشت هیچوقت تنهات نمیزاشت منم جدا شدم از کسی که میگفت ی روز نباشی میمیرم الان ۵ماهه ...

چتا قبلیمونو میخوندم...چقدر حرفاش قشنگ و عملش برعکسشه...

دلم گرفته...چرا در حقم بدی کرد😔

آنکه رفت به حرمت آنچه که با خود برده حق بازگشت ندارد. فقط صبر صبر صبر اگه اومد تو دیگه نیازی بهش نداری قیدشو بزن کسی که تو واسش مهم نیستی التماس نکن تو براش مهم بشی قوی باش همه ما میتونیم مستقل باشیم

2706