2737
2739
اونقدرم خطر ناک نیست واسه بعضیا واقعا لازمه من خودم شیش ماه قرص مختلف خوردم چرک خشک کن که دکتر تجویز ...

راکوتان فقط فقط فقط فقط فقط تاکید میکنم فقط با تجویز پزک سرخودانه ب کسی خواهشا پیشنهاد ندین  خطر کمی نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از یخ هرروز دوبار استفاده میکنم 😍و کم تر شده یه چندتاش رفته لپام پر منافذ کوچیکه  چنتا چروک ...

یخ برای لیفت صورت عالیه و بستن منافذ باز برای جوشم میتونه تاثیر بزاره فقط التهابش رو کم کنه 

2740
یخ برای لیفت صورت عالیه و بستن منافذ باز برای جوشم میتونه تاثیر بزاره فقط التهابش رو کم کنه 

اره ولی پیشگیری از جوش نمیکنه ولی از التهابش کم میکنه جاهایی از صورتمم لک و تیره بوداونا ک کامل حل شد الان فقط منافذ دارم اونم ریز ریز میبینم رفته چون زیادن فک کنم یکسال طول بکشه تا کامل بسته بشه منافذای قدیمیم اگ هرشب بزارم 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
اره ولی پیشگیری از جوش نمیکنه ولی از التهابش کم میکنه جاهایی از صورتمم لک و تیره بوداونا ک کامل حل ش ...

یخ برای لیفت و روشن شدن پوست عالیه  و بستن منافذ باز صورت های چرب باید هفته ای ۳ بار یخ بزاری صورت های خشک هفته ای ۱یا۲بار عزیزم     التهاب جوشاتم کم میکنه    صورتتم اصلا با آب داغ نشور با آب سرد رو ب ولرم   صابون و شامپو هم نزن ب صورتت  حتما حتما از ژل شستشوی صورت مناسب با تیپ پوستیت بگیر   

اره ولی پیشگیری از جوش نمیکنه ولی از التهابش کم میکنه جاهایی از صورتمم لک و تیره بوداونا ک کامل حل ش ...

اگه جوشات خسته ای میتونم بهت محصول معرفی کنم البته اگه دوس داشتی