2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم عین شما 

کلیم دکتر رفتم البته یه چند ماه بود اینجوری شده بودم قبلش اصلا اینجوری نبود 🤦‍♀️

رسیدم اول خط راکوتان البته من هفته ای دو تا می خورم نردیک یه ماه خیلیییی اثر گذاشته همین ماه اول خیلیییی

2738

سلام کسایی ک مشکل پوست و مو دارن میتونم کمکشون کنم  جوش جای جوش لک صورت چروک های عمیق و سطحی چروک و تیرگی دورچشم منافذ باز پوست صورت چربی و خشکی صورت و بدن جوش های بدن و خارش بدن اگزما و خشکیه شدید پوست بدن  دست و صورت  وز مو خشکیه مو شکننده شدن ساقه ی مو موخوره و زبر شدن موها پوسته یا شوره ی سر خارش کف سر و ...........مشاوره رایگان

منم عین شما  کلیم دکتر رفتم البته یه چند ماه بود اینجوری شده بودم قبلش اصلا اینجوری نبود 🤦‍♀️ ...

راکوتان خطرناکه، روغن سیاه یا همون اکتیول مصرف کنین

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
شنیدم صابون زردچوبه و سرم ویتامین سی خیلی موثره مخصوصا سرم ویتامین سی تاکید میکنم فقط چندجایی شنید ...

سلام‌ بله سرم ویتامین سی خیلی خوبه برای روشن شدن پوست صورت و چروک های سطحی و جای جوش و لک اما ب تنهایی اصلا تاثیر گزار نیس

2706