2733
2739
عنوان

الان دقیقا دلتون چی میخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39138 بازدید | 1241 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی ک دلتنگشم بیاد

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
دلم میخواد از آدمی که باهاش زندگی میکنم جدا بشم برسم به عشقم

حالا جدا شدی عشقت میاد بگیرتت😳🙄☹️😬

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2742
2738
وایییییی منم همین طور دلیلش نمیدونم

من ۳ماه پیش کرونا گرفتم تنگی نفس داشتم 

خوب شدم الان دوروزه دوباره گرفته 

فک کنم ریم بعد کرونا حساس شده از این ببعد باید تحمل کنم 😔😔😔تو چرا؟

فک کنم استرسیه واسه تو 

دلم میخواد امام زمان ظهور کنن.اصلی ترینش اینه 

واینکه مامانم خوب بشه و همچنین همه بیماران.اسباب کشی نکنم.صاحب خونه گفته بلند شیم ولی واقعا متنفرم ازاسباب کشی.خودمون خونه داریم خداروشکر ولی موقعیت این خونه بهتر بود وبزرگتر و نزدیک به محل کار شوهرم دیگه اومدیم اینجا.دعا کنین بتونم یه خونه بزرگتر بگیرم برم کلا ساکن شم توش.راحت شم از اسباب کشی.همچنین همه مستاجرا

یه الهی آمین بگین لطفا

منم لاغر شم خسته شدم دیگه

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
خیلی سخت آدم میتونه درست نفس بکشه دوبارامشب اومده سراغم

منم امشب اومده سراغم لعنتی 

آلپرازولام خوردم آروم شدم یکم 

ببین اکه استرسیه آلپرازولام یا کلردیازپوکساید بخور ول می‌کنه 

من ۳ماه پیش کرونا گرفتم تنگی نفس داشتم  خوب شدم الان دوروزه دوباره گرفته  فک کنم ریم بعد ...

واییییی من ۴سال تازگیا که داشتم خفه میشدم دیگه غذا هم نمی تونستم بخورم تااین حدا

2706