2733
2739
عنوان

مامانا بچم یکسالشه یهو لرزید

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 39 پست
بقران منم صورتم داغون شده همش فکرو خیال

خوب تا بچتون یکم جون بگیره رو سرامیکاتون فرش یا قالیچه بنداز ،شاید زشت بشه خونت ولی ارزش داره، بعدم اره هزاااربار سرش خورده به دور و بر، به میز به سرامیک اننننقده باد میکرد سرش ،ولی لرزشش از جیشش بود من مطمئنم بچه شمام جیش میکنه میلرزه😜انقد الکی جوش نزن

درحد سه ثانیه سرش زمین میخوره یعنی؟

بچه ها وقتی نوزادن ذهنیتی ندارن از پس سر هی خودشونو ب زمین میکوبن.ولی برای لرزشش یه دکتر ببر خیالت راحت بشه.ن بیشتر انگار نتونه پا بگیره جون توی بدنش نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا هیچییی فقط یه چیزی خیلی تقویتش کنن که قوی بشه استخوناش حتما قلم شتر یا گوسفندبگیر بجوشون به ...

اره مامانم بلده درست میکنه میده

حالم بده فکرم درگیرشه همش

اخه بخاطر افتادناش میگفتم ببرمش سی تی اسکن تااینک الان اینجوری شد بهم ریختم

اره مامانم بلده درست میکنه میده حالم بده فکرم درگیرشه همش اخه بخاطر افتادناش میگفتم ببرمش سی تی اس ...

نه عزیزم چیزی نیس الکی جوش نزن

دختر جاری منم عمش میخورد این ور واون ور یا بدوبدو میکرد میوفتاد زمین اما الان که سه سالش شده خوب شده

2728

ماهم اون دفعه ای مهمان داشتیم دخترکوچیک داشتن دویدیک دفعه ای سرش خورد به لبه میزیکم زخم شد ولی بعددوباره شروع کرد به بازی کردن.پسر خودم هم ازروی یک ارتفاع ۱ونیمی افتاد ولی هیچیش نشد فقط خاکی شد

می تونی بالا سرش یک قرآن کوچیک بزار 

برای اینکه پاش روی سرامیک لیزنخوره کفش یاجوراب پاش کن

2740