2703
2553
عنوان

مامانا بچم یکسالشه یهو لرزید

252 بازدید | 39 پست

دارم سکته میکنم از ترس  زیاد میوفته سرش میخوره زمین 

خدایا بمیرم الهی زبونم لال ممکنه تشنج باشه؟ حالت سردی کنه ادم بلرزه الان خابه یه ماه پیشم توو بیداری اینجوری شد 

نترس عزیزم چیزی نیست 

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نترس چیزی نیست شاید جیش کرده بعضی بچه ها موقع جیش کردن میلرزن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2714
یکم واضح تر توضیح میدی

بچم الان خابه یهو لرزید یه ماه پیشم وقتی بیدار بود داشت غذا میخورد همینطوری لرزید 

خیلی میوفته و سرش میخوره زمین میگم نکنه زبونم لال بخاطر ضربه ها تشنجه این لرزش ها؟؟؟؟

متوجه نشدم لرزشش جوری بود که افتاد رو زمین سرش جایی خورد؟

بچم الان خابه یهو لرزید یه ماه پیشم وقتی بیدار بود داشت غذا میخورد همینطوری لرزید 

خیلی میوفته و سرش میخوره زمین میگم نکنه زبونم لال بخاطر ضربه ها تشنجه این لرزش ها؟؟؟؟

بچم الان خابه یهو لرزید یه ماه پیشم وقتی بیدار بود داشت غذا میخورد همینطوری لرزید  خیلی میوفته ...

نترس اون جیش کرده،واسه اینک بت ثابت شه پوشکشو چک کن.من مطمئنم. بچه های ۱کی ۲ساله اینطوری میشن وقتی جیش میکنن😁👌

2706