2737
2734
عنوان

پسر پولدار زشت یا بی پول جذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 132 پست

هیچکدوم...پول داشته باشه ولی اخلاق نداشته باشه چیکارش کنم؟

جذاب باشه ولی اخلاق نداشته باشه به درد کی میخوره؟

واقعا توی یه ازدواج و رابطه ی منطقی اینا ملاک نیستن..مهم ان ولی اصلی نیستن

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن همه ی ویژگی های مثبتو داره عالیه  بهترین و خوش اهلاق ترین مرد دنیاس ولی ظاهرش خوب نیست منم همیشه تنهامعیارم زیبایی بود  ولی من دوسش دارم چون خیلی خوش اخلاقه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2728
یعنی راه دیگه ای نیست ؟ پسر معمولی با وضع معمولی ولی دوست داشتنی ... این روزها معمولی بودن خودش خی ...

اتفاقا معمولی بودن کمیاب نیست، دوست داشتنی بودن کمیابه😐💔

با شخصیت ، با وقار ، مودب ، مهربون ، جذاب ، تلاشگر ،خوشتیپ ، با جذبه ، دست و دلباز ، پولدار

خانواده شریف هم یه جا بگنجون

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
یعنی فقط پول و زیبایی مهمه!

وهاب جان بحث نکن مهمه داداش 

وقتی زشتی حتی مادر آدم شک می‌کنه میگه نکنه پرستار اشتباه کرده بچه ام جابه جا شده 

آقا هستم ، رویای من اینه : دنیای بی کینه 
خانواده شریف هم یه جا بگنجون

کسی که باوقار و باشخصیت و مودبه ، حتما خانواده ی شریفی هم داره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

هر چیزی درحد خودش خوبه 

من برای انتخابم دنبال ایده ال بودم پول درحد نیاز زیبایی هم مهم بود اخلاق و مردانگی هم همینطور صرفا دنبال یه چیز نبودم الانم با تلاش همدیگه و به دوراز مقایسه با بقیه همت چیز داربم همو تکمیل کردیم در جهت بهترشدن ازدواج که معامله نیس ازدواج همراهیه

2706