2737
2739
عنوان

🚫با عکساش زندگی میکنیم الان +عکساش🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 199 پست
اره ولی همه چی جدا حتی جای خواب مردی ک از در وارد میشه فقط غر میزنه و دست بزن داره و خسیسسسسس ک هرچی ...

مثل شوهر منه

امیدوارم ک زندگیت روبه راه شه عزیزم کنار بچه هات خدا ازاین آدما نصیب هیچکس نکنه عذابن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله خدا آرامش وبه زندگیت برگردونه کنار کوچولوت وشوهرت زندگی آرومی بکنی.خیلی ناراحت میشم میبینم اینجور یه زندگی پاشیده میشه اینجوربیتابی😢

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2731

واقعا بعضی مواقع ادم نمیدونه چی بگه .چرا خانواده ها دخترشونو حمایت نمیکنن.ای کاش ماهم پسر بودیم .ولی شما اگه میدونین حمایت نمیشی که بمونی خونه پدرت حتما مهریتو بگیر خودت مستقل شو بچتو بگیر هرجور شده خودت نگهش دار یا برگردو کاری به اون بی انصاف انسان نما نداشته باش .

انان که به سرمستی ما طعنه زنند بگذار بمانند به خماری که هیچ از ما ندانند  
2738
من ۲۱ شوهرم ۳۴ نه خانواده اون بدتر دخالت میکنن

شوهرت سنش کم نیست الان باید پخته باشه.یه جاهایی بخاطر زندگی باید از خانواده خودش کنار بکشه.اون بچه چه گناهی کرده آخه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
مثل شوهر منه امیدوارم ک زندگیت روبه راه شه عزیزم کنار بچه هات خدا ازاین آدما نصیب هیچکس نکنه عذابن

اره بقران کار تو خونه انجام میدادم پول اونم ازم میگرفت منم دیگه انجام ندادم بیفایده بود ی فحشهای رکیک و زشتی ب دخترم میده بقران من خجالت میکشم

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
شوهرت سنش کم نیست الان باید پخته باشه.یه جاهایی بخاطر زندگی باید از خانواده خودش کنار بکشه.اون بچه چ ...

سنش کم نیست ولی اندازه یه بچه هم عقل نداره هرکی هرچی میگه گوش میده لج میکنه 

اره بقران کار تو خونه انجام میدادم پول اونم ازم میگرفت منم دیگه انجام ندادم بیفایده بود ی فحشهای رکی ...

😔من بیشتر از خودم و شما دلم ب حال این بچه هامیسوزه بااین به اصطلاح پدرایی ک نصیبشون شده نمیدونم حکمت خدا چیه اونی ک میخواد ولیاقت داره بهش بچه نمیده اونی ک نمیخواد بهش میده تو سختی بزرگ شه

2706