2410
2553
عنوان

🚫با عکساش زندگی میکنیم الان +عکساش🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 3070 بازدید | 199 پست
مهریه ات و بگیر اگه نشد بگو من طلاق نمیخوام من و تمکین کنه منم اجازه ازدواج مجدد بهش میدم وقتی خونه ...

اصلا ب هیچی قانع نمیشه نمیدونم چی میخواد ن طلاق میده ن درست میکنه ن با شرایط من کنار میاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خانوادم و وکیلم نمیزارن فعلا اونم نمیدتش در حال حاضر😔

خانواده منم همین جورین بخدا من و دوتا دخترام فقط داریم تحمل میکنیم

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2714
وکیل دارم عزیزم پیگیر کارامم ولی خیلی بی طاقتم😔

با یه تهعدی چیزی بچه رو بیار دلت اروم بشه حداقل تا روشن شدن وضعیتت اگر هم که اصلا نمیشه یا وکیلت اینجوری صلاح دیده فقط برات دعا میکنم😔😔 

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹
شما پیش همسرتی!

اره ولی همه چی جدا حتی جای خواب مردی ک از در وارد میشه فقط غر میزنه و دست بزن داره و خسیسسسسس ک هرچی بگم کم گفتم ولی اگه خانواده اش بگن بمیر میمیره با پنجاه سال عمر هنوز ادم نشده زندگی چ فایده داره 

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
با یه تهعدی چیزی بچه رو بیار دلت اروم بشه حداقل تا روشن شدن وضعیتت اگر هم که اصلا نمیشه یا وکیلت این ...

فعلا ک هیچ راهی ندارم جز صبر فقط دعا کنید زودتر کارام پیش بره ب بچم برسم

2706