2737
2734
عنوان

اموزش اشپزی.:-)

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 51 پست
غذا را باید درست کنی تا دستت بیاد من تو فامیلاهامون تعریف نباشه دستپختم زبوبنزده

خوش به حالت.من غذاروبلدنیستم درست کنم یاخمیره یاپخته نشده دیگه دارم کلافه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوش به حالت.من غذاروبلدنیستم درست کنم یاخمیره یاپخته نشده دیگه دارم کلافه میشم

عزیزم منم از اول بلد نبودم که یاد گرفتم من از کلاس سوم دبستان برنج بلد بودم ابکش کنم ببین اولها خیلی به زمان پخت غذا دقت کن هر سوالی داری در خدمتم کلافم نشو تازه اول راهی

یه روز خودمو ول میکنم و میرم 😊

اینستاگرام 

جایی که باعث شد نه تنها از گشنگی نمیرم

بلکه اشپز خوبی باشم

بگرد پیج های درست درمون پیدا کن

حتی طرز تهیه تخم مرغ ابپزم اموزش میدن

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2738

برا برنج حتما دو ساعت یا بیشتر نمک بزن بخیسون بعد بشور همون بند انگشت معروف آب بریز بزار با روغن و نمک کم دم بیاد 

برا صافی که اب و نمک کم بزار جوش بیاد بعد برنجتو بریز بین دوتا انگشتات تست کن یکم وسطش خیلی کم حالت سفتی بود آبکش کن بعد ته قابلمت هر چی دوست داشتی بزار .بهتر بزاری چون میگی خراب میشه .بعد چون دفعه های اولت حتما دمکنی بزار که شل نشه چون بخار میگیره بعد اگه دیدی دم نیومده نصف استکان اب و روغن بهش بدا

پیج هارومیگی؟!

برات فارسی مینویسم کیبوردم مشکل داره

سهیلا مسقطی

لیلا وکیلی

مریم بنایی فر

فودانه

مزگان شریعت

پ.ارزو

زهرا بختیاری

مای.هستی

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست