2733
2734
عنوان

زن و شوهرایی که دوست بودن بیاین😁

355 بازدید | 39 پست

بچه ها یه چیز بهتون بگم منو همسرم توی دوتا شهر جدا بودیم برای همین نمیشد هیچ داستان الکی سر هم کنیم که بقیه نفهمن دوست بودیم😂😂 خلاصه مجبور شدیم بگیم ولی فقط گفتیم به دو نفر که باهاشون رابطمون عالیه بگیم اون به مامانش گفت من به بابام وای فقط اون روزی که به بابام گفتم رو یادم نمیره مردم فقط آخه هم توی خونواده ما و هم توی خونواده ی اونا اصلللللا جا افتاده نیست که باهم دوست باشن قبل ازدواج 

خلاصه که گفتیم و بعدش انقدرررر مشکل پیش اومد انقدرررر سختی کشیدیم که هروقت یادش میوفتیم میگیم هفت خوان رستمو گذروندیم😂😂

شما چجوری بیان کردین دوستیتونو😁

ب نام الله

اجباری

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چرا میاین میگین. ملت تشویق به دوستی میشن با نامحرم. فردای قیامت جوابگو هستین آیا؟؟؟

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن

من رلم ولی دلم نمیاد باهاش ازدواج کنم 

شیطونه گولم میزنه با یکی دیگ ازدواج کن

خودم از ریشه خراب بودم از اون ذهن خرابا😒خودمم میدونم تا اخر عمر مجرد میمونم شوهر نمیکنم کی میاد منو بگیره ایح ایح😒😑

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
2706