2733
2734
😂😂😂😂اووو اگ مابودیم ما رفتیم توپاساژ بعد داشتیم ازدست دوتاجوون ک بچه میزدن فرارمیکردیم بادوستم ی ...

با شماها دیگه کی هستید 😄😄😄

ما با این همه شیطنت ولی جلوی پسرها تو کلاس میخواستیم سلام کنیم خجالت می کشیدم سرخ سفید می شدیم😑😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاطره کتریو منم دارم به علاوه تجمع آخر هفته تو آشپزخونه ولی اون قضیه لباس زیر پرت کردن کمرمو شکست😉 ...

خوابگاه فلکه الم شیراز ...سوژه ایی بود برا خودش البته من دو ترم فقط خوابگاهی بودم مامانم شب امد پیشم بهش کلی تعریف دادم از خوابگاه بعد بچهای یه طبقه بودن معتاد بودن ماری و تریاک میکشیدن باهوییه 🤪🤪 بچها بهش گفته بودن مامانم رفت دید زنگ زد بابام یا میای براس خونه میگبری یا فلان من بعدش یه سویت گرفتم ولی یا دویتام پیش من پلاس بودن یا من پیش اونا 

2731
بهترین سالای عمرم😍😍یبار داشتیم احضار روح میکردیم برق اتاقمونم خاموش بود.برق اتاق بغلی و هال روشن ب ...

ملت شب جمعه خاطره می ساختن

ما با فیلم ترسناک خودمونو خیس میکردیم😂

آخرم هیچی نشدیم😄😄

همیشه موقع برگشت به خوابگاهم سیل عظیمی از موتور سوارارو دنبالمون راه مینداختیم اخرم شماره نمیدادیم&n ...

چرا؟😂😂مگه چیکار میکردید که میفتادن دنبالتون؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
بچه ها بیاید به هم برای دکترا بخونیم دانشگاهی که خوابگاه داره قبول شیم😐 جدی میگم🥴

حتماااااااا من ارشدو هم به التماس استاد راهنمام رفتم که حق پژوهش بگیره  

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2738
خوابگاه فلکه الم شیراز ...سوژه ایی بود برا خودش البته من دو ترم فقط خوابگاهی بودم مامانم شب امد پیشم ...

منم فقط دوترم خوابگاه بودم

ولی خیلی باحال بود

مخصوصا اینکه بچه ها از همه جابودن

گلستان مشهد تبریز

رویای بابل

تو خوابگاه قلیون ممنوع بود ما هم تازه قلیونی شده بودیم یکی از هم اتاقیا قلیون اورد شبا میکشیدیم مسئول خوابگاه ما کر بو بود بو رو حس نمیکرد  قلیون رو هم بعد اتمام کار تو جا میوه ای یخچال قایم‌میکردیم یه شب بچه های پایین گزارش ما رو دادن مسئول خوابگاه دقیق اومد سر یخچال قلیون رو برد😂ما طبقه دوم بودیم دوست پسر یکی از بچه ها بعضی شبا پفک و‌چیپس اینا میخرید ما هم با طناب سبد مینداختیم پایین میکشیدیم بالا بین راه طبقه اولیا تنقلاتو کش میرفتن 

چرا؟😂😂مگه چیکار میکردید که میفتادن دنبالتون؟

میرفتیم بازارو کافه کرم میریختیم میخندیدیم میفتادن دنبالمون تو دانشگاه اصلا با کسی دوس نشدم پشت پرده در واقع با همشون حرفیدم خیلی باحال بود موقهچع دانشجویی

دوستتون چی شد؟

شب ساعت ۱ اومد ازدماغمون دراومد حال مدیرمون بدشد زنگ زدیم بش رواسپیکر گذاشتیم معلممون گف نگید مامیدونیم ک ممکنه بترسه نیاد زنگ زدیم بادوس پسرش بود واای یه اوضاعی اوووف اخرش خانوادش فهمیدن ک کار ب ترک تحصیلش رسید

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
تو خوابگاه قلیون ممنوع بود ما هم تازه قلیونی شده بودیم یکی از هم اتاقیا قلیون اورد شبا میکشیدیم مسئو ...

ما انقدر با خودمون خوش بودیم دوست پسر دیگه نداشتیم

تو عالم خودمون بودیم😶

تنبل نباش 😄 در راه علم همیشه از بقیه جلو باش  منظورم همون خوشگذرونی تو دانشگاه هست😎😂

نه بابا تو اون سن همه یبسن

ارشد که واقعا مزخرف بود

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2706