2733
2739

به خاطر بچه هات طلاق را بگذار برای مرحله آخر نمی گم تحمل کن سعی کن با مشاور و قانون پیش بری و بترسونیش و دیگه به روش نیار ولی حواست بهش باشه وبا اولین خطا اون موقع برو تو فکر طلاق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ای که خریدیم به نام منه از نظر پشتوانه مالی اوکی هستم 

پس برو سراغ زندگیت

حوصله داری یه ادم خیانتکارو تحمل کنی

اینکه باره دومشه مطمئن باش بازم اینکارو میکنه

ازطرفی داری عادتش میدی به بخشیدن پس خیالش راحت میشه

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2731

تضمینی نیست که دوباره خیانت نکنه.. من خودم ضربه خوردم از این بابت.. ولی به خاطر پسرم کوتاه اومدم..نمیدونم باز خودت شوهرتو بهتر میشناسی. اگه میدونی حرفش حرفه.. ببخشش.. اگه نه فردا پس فردا با یه بچه بهت خیانت کنه میخوای چکار کنی.. نمیخوام نامیدت کنم خواهرم.. دارم حقیقتو واست روشن میکنم

یه جوری به حرفای مردم اهمیت میدید،انگا انگشت وسط ندارید☹❄
ببین گلم نمیخوام رو زخمت نمک بپاشم ولی کسی که با تو دوست بوده با صد نفر دیگه هم میتونه دوست باشه ... ...

میدونم 

کسی که تونسته مخ منو بزنه صددرصد می تونه مخ یکی دیگه رو هم بزنه متاسفانه😔😔😔😔

حق طلاق و بنام کردن اموال رو بگیر برگرد فعلنم بچه دار نشو.

اما هر کدوم ازینارو نگرفتی برنگرد.

بعنوان یه زن خیانت دیده میگم بهتره خودتو جمع کنی.

فردا روزی دوباره گندش دراومد راحت بندازیش بیرون

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

فقط بدون توبه گرگ مرگه،تجربه ثابت کرده بیشتر اونایی که ببار خیانت میکنن بازم تکرار میکنن، عاقلانه تصمیم بگیر فردا بچه بیاد به این راحتی نمی تونی درباره طلاق فکر کنی

2740
بره با یکی دیگه اونم خیانت میکنه مردا همشون کثیف شدن با ی چت ساده هم خیانت کرده باشن میکنن

با داییم صحبت میکردم میگفت فکر میکنی زندگی بعدیت گل و بلبل میشه مردا همه ازین کارا میکنن حداقل تو این زندگی چهارتا تعهد ازش میگیری

جدا شو ادمی که میگی تو ۱۸ سالگیت تو نامزدیت یبار خیانت کرده الان باز خیانت کرده بازم خیانت میکنه شک ...

راست میگی خدا میدونه چکارایی کرده و من فقط تونستم این دوبار روبفهمم😔😔😔

به نظر من مردی که هرز  رفت  تا وقتی بچه نداری باید ولش کنی ...چون این آدم تو خونشه ...شما تازه ازدواج کردید فردا با هر بحثی به خودش اجازه میده هرز بره

فقط دنبال بهونه است   اگر هم بچه دار شدید دیگه میگه پای تو گیر بچه است بدتر میشه ..این ریسک رو رو زندگیت نکن

با داییم صحبت میکردم میگفت فکر میکنی زندگی بعدیت گل و بلبل میشه مردا همه ازین کارا میکنن حداقل تو ای ...

گول این حرفای الکی رو نخور

اره مرد خوب وباخانواده وباشخصیت زیاده

من خودم سر خیانت جدا شدم

زندگی اول ودومم زمین تا اسمون فرق داره

قرار نیست همه بد باشن

بااین حرفای الکی تن به ذلت زندگی بااین ادم نده

من حتی یه بارم نبخشیدم

توکه حالا یه بارم تحمل کردی

اگه این قضیه برعکس بود فکر میکنی اون می‌بخشید

عمرا

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2706