2737
2734

امشب عروسی خواهرشه عشقممم اون‌کت شلوار خوشگلشو می پوشه همون ک بهش میگفتم‌عه اینو بپوشی ازم بگیرنت چی ؟

دلم‌میخواست صدات کنم‌بگم‌ بدو برام عکس بگییییر جینگول کردنتو ببینم‌برام‌عکس بفرستی تو دلم فدات بشمممم تو دلم‌بگم‌خدا شکرت قشنگ ترینو بهترین عشقو دادی بهم سر ب سرت بذارم بگم ایشالله دامادی خودتو کنار خودم ببینم بگی اخ ینی‌میشه خانم‌خونم بشی می بینیم اون روزا رو بهت میگفتم اره ۲ تایی از پس همه چی بر میاییم خدا بزرگه تو سر قولت موندی می موندی اگ من اشتباه نمیکردم 

انقد دعا کردم امشب عکس بذاری استوری ولی میدونم اهل این خود نمایی نبودیو نیستی 

من موندمو حسرت،  اخ اخ خوشبحال همههه اونایی ک امشب تو اون شهرو سالن کوفتی تو رو می بینن کاش جاشون بودم 

چقدر ب وجودت افتخار میکردم وقتی بودی سرم بالا بود 

کاش بد بودی نامرد بودی خیانت میکردی فراموشت میکردم 

حسرتت رو دلم می مونه عشق جاااان

عشق جان من امشب خوشحاله میدونم ک برا چن ساعتم‌شده خوشحالی دلم برات تنگ‌ شده خوشتیپ 

برگرد منو ببخش  تورو خدا حسرتت اخر کار میده دستم 

تو خواستنی ترین ، نتوانستمِ منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
به نظرم بهتر که نبخشه  تو کرونا عروسی این هجم از بی فرهنگی نابخشودنیه

ایشالله ک منظورتون حجم باشه 

ولی من فک میکنم‌بی فرهنگی‌اصلی وقتیه ک ببینی‌جیگر یکی‌ کبابه داره درودل میکنه بیایی جلو چشمش ب طرفش توهین کنی 

به نظرم اینارو باید به خودش بگی نه اینجا در ضمن بگو درست نیس تو این شرایط مراسم بگیرن هذ

اگ‌می‌تونستم‌ب خودش بگم‌ک نمیومدم این جا دردو دل کنم‌ حرف بشنوم 

2706